Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Harmadik trimeszterben lévő...

Harmadik trimeszterben lévő kismamik, hogy vagytok?

Figyelt kérdés
Mi a tegnap töltöttük a 30 hetet, egy kicsit nehezen megy már a házimunka, az átfordulás és egyre nehezebnek érzem magam, bele se merek gondolni hogy mi lesz még... Pedig nem is híztam még olyan sokat (7kg) csak a hasam nőt, viszont már elég nagy. Ti hogy viselitek,milyen nehézségek adódtak eddig?

2016. dec. 19. 18:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ma voltam Nst-n vannak jóslók. Egyébként derekam fáj szúr a hüvelyem. Fáj mindenem. Ezen kívül jól vagyok.. Szombaton leszek 38 hetes
2016. dec. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Kedden leszek 30 hetes. Hat mit is mondjak kb hulla faradt vagyok allandoan. A hazimubka rettenetesen kifaraszt, de ugyanugy a vasarlas es lenyegeben minden. A fordulas az agyban szornyu. Szopi parna nelkuk konkretan aludni nem tudok. Ujra olyan mintha az elso trimeszterben lennek. Kotelezo delutani alvasom van. Lelkileg is megviseltnek erzem magam. Nem erzem meg magam felkeszultnek a gyermekvallalasra. Ajjaj azert felreertes ne essek iszonyatosan szeretme mar most ot, iszonyatosan feltem mar a draga kislanyomat, csak nagyon be vagyok tojva. Amugy tervezett gyerek. Jajj most ez olyan hulyen jon le. Szoval hullamvolgyeim vannak iszonyat. Neha vidam neha letargikus. Illetve halalosan rettegek a szulestol is :D ahh hulye vagyok oszt cső babi néni :D
2016. dec. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én szerdán töltöm a 39 hetet, már minden nap vannak jóslók, egyre erősebbek, sokat is keményedik a hasam, szúr is gyakran. Minden nap azt hiszem, hogy ez már a szülés, menni kell a kórházba, aztán elmúlnak. :D

A házimunkát még elég jól meg tudom csinálni, a kád takarításán kívül, de már nehezen hajolok, guggolok, amikor a lányom kell öltöztetni vagy ilyesmi.

Aludni én sem tudok, valami ideget nyom a baba, éjszakánként 5-6x ébredek arra, hogy a fél oldalam lezsibbadt. :/

Már nagyon várom, hogy kint legyen. :)

2016. dec. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerdan toltom a 34. hetet. Ugyanugy vagyok, mint az elozoek. Faj a derekam, hulla faradt vagyok, sokat kemenyedek es rengetegszer olyan erzesem van, mintha mindjart kidurranna a labam. En elegge tulhajszolom magam, sajnos most nincs mas valasztasom. Legszivesebben en is aludnek delutan, mert este nem annyira tudok. De egy 2 eves rosszcsont mellett es nem igazan kivitelezheto. Plusz a ferjem eltorte a labat, szoval tenyleg minden ram harul most.
2016. dec. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Holnap jon a 36. het... de nekem.mar nincs sok hatra, tervezett csaszarom lesz januar elejen, mert egyes tipusu cukros vagyok, es a fiam is csaszarral szuletett 2,5 eve. Most a lanyunkat varjuk :) Az ejszakak borzasztoak, nem tudok aludni, engem az allando pisiles keszit ki es hogy mar sehogy nem kenyelmes az agy... :( Amugy delelott eleg fitt vagyok. Estere faradok el, de ez igy normalis. Az elso terhessegnel meg hawaii volt, pihentem agyba-fobe. Na most ez azert nem igy van mar :)) Kitartas mindenkinek!!!
2016. dec. 19. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia.Szombaton töltjük a 35.hetet,3.babánkat várjuk.Kb a 30. héttől kezdtem fáradékony lenni,mostanra nagyon hamar elfáradok.Szerencsére a párom idén már nem dolgozik így rengeteget segít.Néha keményedik a hasam.Programozott császár lesz pont egy hónap múlva.Aludni egész jól tudok kb 2szer kelek pisilni.Várom a végét,a kicsi 1 hete kb 2 kg ra lett becsülve.
2016. dec. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!