Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki hogyan erzi magat a harmadi...

Ki hogyan erzi magat a harmadik trimeszterben? Hogy vagytok kismamik?

Figyelt kérdés
Tudom lenne tennivalom ez az a lakasban, de allandoan faradtnak erzem magam. Lehet talan azert, mert ha kicsit tovabb allok, akkor nagyon fajnak a labaim. Edddig 13 kg ot hiztam, es azt hiszem ez kicsit sok a 27. heten.
2016. jún. 30. 16:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
én is folyton fáradtan,és nehezen bírom a meleget :-( de van már egy két éves lányom,aki minden nap ki akar menni úgyhogy próbálok kora esténként nem megsülni :D (35.hét)
2016. jún. 30. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Most épp pokoli rosszul vagyok, sikerült megfáznom 40 fokban. Most erős köhögés van rajtam, vagy hányok tőle, vagy bepisilek, vagy a kettőt együtt. Nagyon rossz.

33 hetes vagyok, a kislányom egész nap pörög, még éjszaka is. Eddig 10 kg-t híztam. Fáradt szerencsére nem vagyok, bár ez a meleg napközben kicsit leszív, de a 7 éves fiam nem igazán hagy pihenni. :) Nekem már csak vasalnom kéne a kisruhákat, de azzal még várok, míg meggyógyulok, remélem jövőhéten már meg tudom csinálni.

2016. jún. 30. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Én a napközbeni meleget nem bírom és eléggé rosszul vagyok ha félóránál többet állok vagy sétálok, pedig nem szedtem szinte semmit, most 1,2 kg- nál tartok és holnap kezdem a 32. hetet. Mindenkinek kitartást! Még semmit sem csináltam ami a kórházhoz vagy a babához kéne!
2016. jún. 30. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Sziasztok.

37 hetes vagyok ès már minden bajom van. Nehezen kapok levegőt,nemtudok aludni,hamar kifáradok.

Már csak az ágyneműt kell kimosni-vasalni a babának,más minden kèszen van már.

Jövő hèten mèg utoljára kitakarìtok aztán pihi..már amennyire a 2 èvesem engedi 😆

Programozott császárom lesz ès hèt elejèn kapok időpontot 😊

Eddig +7kg-t hìztam 😊

2016. jún. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

en 29 hetes vagyok, +12 kgnal jarok. masodik baba, a lanyommal is itt tartottam 29 hetesen, +22 kgal mentem szulni de 10 mar a korhazban lement es a tobbi is dieta nelkul az elso egy evben a szoptatassal. szoval a suly miatt ne aggodj nincs minden veszve:)

en jol birom dolgozgatok kint a kertbe, setalok a nagyobbikkal napi 2 orat, mondjuk az elozo terhessegem is nagyon jol viseltem...

most aftak jottek elo a szamban ez nagyon idegesit valoszinu a vashianytol. de ezen felul semmi bajom

2016. jún. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
2.baba, 33 hetes vagyok ès baromira nem èrzem jól nagam a bőrömben. 😕 màr most dagadnak a lábaim,hamar fàradok, keveset alszok, ingerlèkeny vagyok stb...a kicsi szobája mèg sehol sincsm😢 fiam jövő hónapban kesz 2, így kicsit kimerítőbbek a napok, pihenèsi lehetősèg nincs, de próbàlok kitartani ☺további jo babavàràst mindenkinek
2016. jún. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, +9kg-nàl jàrok, bàr lehet a mai fagyi ès csoki tuning után +1 kg-t elkönyvelhetek. 😊
2016. jún. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

En 33 hetes vagyok,eddig 12 kg jott fol. Meg bejarok dolgozni. Reggel sok energiam van,estere lemerulok mint a duracell nyuszi. Meleget pont ugy birom,mint eddig barmikor. Alapvetoen jol erzen magam. Talan tul jol is. Mindenki kerdezi h hogy birom a nagy hassal. Oszinten szolva neha fel se tunik h terhes vagyok. Mondjuk vannak nehez napok-olyankor orulok,hogy kicsit rosszul vagyok,mert azert inkabb az a normalis ha valaki 3.trimeszteres terhes.

Lelkileg nehezen birom,sok remalmom van h mivan ha nem lesz egeszseges a baba. De szerencsere a munka elvonja a figyelmemet.

2016. jún. 30. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
36+3 vagyok,a frontokat nehezen viselem,van sok jòslòm,keveset tudok aludni,azért már vàrom a végét a héten màr többet pihenek mert hamar elfáradok eddig 5kg jött fel,az első trimeszterben sokat fogytam a hànyinger,kajaundor miatt
2016. júl. 1. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
38 hetes vagyok, borzasztóan fájnak a lábaim menni szeretnék már szűlni... 15 kilót híztam, de abból szerintem elég sok a víz mert állandóan dagadok. Ez a meleg nagyon nagyon megviseli a szervezetem. Nem igazán vannak jóslóim így nem sok reményt látok, hogy mostanában megszülök
2016. júl. 1. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!