Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Missed ab után mennyi idővel...

Missed ab után mennyi idővel kell megjönnie az első menstruációnak?

Figyelt kérdés

Tegnap volt műtétem.

a 8. héten voltam.

Megviselt fizikailag és lelkileg is.

Mikor kellene majd megjönnie ez után egy rendes menstruációnak?

Onnantól lehetünk együtt a férjemmel?

Úgy értem persze, hogy védekezéssel, mert azt tudom, hogy 3 hónap szünet után lehet csak a baba projektbe újra belekezdeni.


2016. dec. 24. 10:01
 1/4 anonim ***** válasza:
63%
Miért nem kérdezted meg a dokit.. Egyébként várd meg a 6 hetet valakinek fél évig sincs menzije a műtét után
2016. dec. 24. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem 6 hét múlva jött meg.
2016. dec. 24. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem volt vetelesem ketto, az egyik termeszetesen zajlott 8 hetesen, a masik vegen mutottek a 12. heten es mindketto utan megjott a mensim 30-32 napra.

Szexelni addig nem lehetett, amig a veteles utani verzes tartott.

Az ujabb teherbeesesre pedig egy ciklus varakozast javasoltak, de az elso menstruacio utan mar probalkozhattunk volna.

2016. dec. 24. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Azt szokták mondani, hogy első mensi utántól szabad az együttlét, nyilván védekezéssel, de van aki már egyből próbálkozik és sikerrel is jár... de azért illik kivárni azt az időt amit kért a doki.

Mi 6 hetesen veszítettük el a picinket, de csak a 9. héten tudtuk meg, mert 6. héten minden rendben volt, és 3 hét múlva kellett visszamennem. Semmi tünetem nem volt az elejétől fogva... majdnem 8 hét telt el a missed-ab után mire megjött az első mensim. Nekem után össze vissza volt 40+ napos ciklus aztán 35 napos felváltva, peteérésem sem lett, 1év kellett mire mindent kivizsgáltunk megfelelő kezelés után 3 hónappal sikerült a picurink akivel most már 8 hetes vagyok... reméljük velünk marad.


Sajnálom, hogy át kellett élned ezt az egészet, tudom, hogy nem könnyű, de szerintem egy nő aki babát szeretne sose fogja feladni. Gyors felépülést kívánok!


8hkm

2016. dec. 24. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!