Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek baj van, van vagy...

Szerintetek baj van, van vagy csak az erőlködéstől lehet?

Figyelt kérdés
Nagy dolog után, (székrekedésem is van) miután végeztem volt egy kicsi vérfolt a wc papíron (hüvelyi) két napja voltam orvosnál pont hasonló helyzet miatt, akkor semmit sem láttak, vért sem. Szerintetek baj van, van vagy csak az erőlködéstől lehet?

2016. dec. 25. 10:41
 1/10 A kérdező kommentje:
9 hetes kismama vagyok.
2016. dec. 25. 10:43
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy nincs semmi baj es csak az erolkodestol.. de inkabb nezesd meg magatokat. Biztos csak a rossz elmenyeim miatt de en nem kockaztatnek.

De nalad biztos minden rendben lesz. Szurkolok. De inkabb legyen egy felesleges utad...

2016. dec. 25. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ügyelet. Szedsz hormont?
2016. dec. 25. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem szabadna vérezned székrekedés miatt, a baba nagyon erősen kapaszkodik, ha minden rendben van. menj be az ügyeletre. Nekem is volt vérzés ennyi idősen, szerencsére nem lett baj. De mentem abban a pillanatban az ügyeletre.
2016. dec. 25. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Hasonlo volt nalam is bar az inkabb rozsaszin volt, nekem akkor mehszajseben volt
2016. dec. 25. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Menj be ügyeletre vagy kórházba nőgyógyászati Ambulanciára
2016. dec. 25. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Csak egy csepp volt s azóta semmi, holnap felhívom az orvosom, hogy mit tanácsol! Pénteken voltam nála ugyan ez miatt s semmit sem látott akkor minden rendben volt. Ünnepek alatt nem jutok be az ügyeletre, telve vannak sajnos :(. Nem gravidán kívül semmit. Annyit mondott az orvos, hogy az első trimeszterben gyakori a vérzés még (pecsétlő). Köszönöm a válaszokat!
2016. dec. 26. 21:41
 8/10 anonim ***** válasza:
Terhes nőt minden esetben ellátnak az ügyeleten.
2016. dec. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Hát sajnos ez kis város. Bementem az ügyeletre ott azt mondták h az ügyeleten nincs nőgyógyászat. Érdeklődjek még a rendelőkben, akkor nem hívom fel a magán dokim előfordulhat h nem is fogadták volna.
2016. dec. 26. 22:02
 10/10 anonim ***** válasza:

Akkor fogadtak valahol?



Bocs, hogy nem irtuk, de nögyógyászati ügyeletre gondoltunk, területi sürgösségire,esetleg szülészetre.

2016. dec. 26. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!