Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek mennyi az esélye,...

Szerintetek mennyi az esélye, hogy terhes vagyok? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Utolsó mensim december 7-én kezdődött.

Most 23-án párommal egyutt voltunk,nem vedekeztunk.

Kívülről élvezett ram.

Azota fajnak a melleim,duzzadtak,illetve enyhe menstruacios fájdalom szerű érzésem van,folyamatosan.

Szerintetek mennyi az esélye?

Koszonom a válaszokat :)



2016. dec. 25. 20:22
 1/10 anonim ***** válasza:
26-a van, 3 nap alatt akarsz terhességi tüneteket produkálni? Még az esetleges beágyazódás sem történhetett meg ennyi idő alatt.:)
2016. dec. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Bocs, 25-e van, még jobb.;)
2016. dec. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
ha 23an, az az 2 nappal ezelott nem beled elvezett ( jo jo, tudom, elovaladekban is van sperma, ugy is lehet terhes valaki..de lassuk be kevesebb esellyel, mintha el is mennenek benne), akkor kizart h mar erezned a tuneteit a terhessegnek. a beagyazodasnak meg csak ritkan van jele, es az sem ilyesmi tunetekkel jar. szerintem kb kizart, hogy azt erezned most, hogy terhes vagy, max bekepzeled, ha nagyon szeretnel / nagyon nem szeretnel gyereket.
2016. dec. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Igen csak azert elgondolkodtató a dolog,mert ugye nem belem,hanem ram élvezett,de hüvelynél. Es ugye az helyileg nagyon közel van es utana meg 'taperolt' arrafelé.

Meg hat a tünetek.

Sosem voltak menzesz elott ilyen tuneteim...

2016. dec. 25. 21:35
 5/10 anonim ***** válasza:
De akkor is kb 100% h nem v terhes.
2016. dec. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
66%
Nem azert érdekes, mert nem élvezett beléd, hanem mert már aznap terhestüneteket vélsz felfedezni magadon, miközben felnőtt emberként illene tudnod, hogy a teherbeeses folyamata nem tíz másodperc, hanem kb10 nap. Azt követően sem rögtön kezded erezni. Csak józan paraszti ész (màr akinek van ugye), hogy ha ilyen egyszerűen tudható lenne, hogy baba van, akkor szerinted mire lenne a 72 órás tabletta? Es mire lenne a terhességi teszt amit mindenki alig vár, hogy a kimaradt menzesz első napján elvégezhesse? Ennyi ostobát öcsém...
2016. dec. 26. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Mert ugye oda irtam hany eves vagyok...:) koszonom utolsó a lenéző valaszt. Nem vagyok felnőtt,enyhe 2 évnyire jarok meg attól,hogy hivatalosan is felnőtt legyek. De azert remelem jobb lett a napod,hogy lehordhattal valakit:)
2016. dec. 26. 09:34
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha terhes is lennél 2 nap után nincs Terhességi tünet..
2016. dec. 26. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
26%
16 évesen mi a francnak kell szexuális életet élni? Nem érnél rá még? Pfff.
2016. dec. 26. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
75%
16 évesen nem kene olyan szinten lenned biológiából, hogy tudj ilyen alapvető dolgokat a tested működéséről? Ahhoz van eszed, hogy szétdobd a lábad, ahhoz elég felnőtt vagy??? Kis hülyegyerek.
2016. dec. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!