Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyi az esélye, annak, hogy...

Mennyi az esélye, annak, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Az utolsó menstruációm aug. 12-dikétől volt meg. A párommal védekezés nélkül voltunk együtt 15-én, és 27-én.

Tegnap kellett volna, hogy megjöjjön, de nem jött.

Ma vacsorázásom után, (a vacsim szalonna és hagyma volt) azóta émelygek, enyhén hányingerem van.

A melleim egy picit fájnak, de egyenlőre az a leglogikusabb magyarázatom, hogy lehet, hogy csak a melltartó miatt.

Nektek mi a véleményetek erről? Mi lehet ez, csak terhesség, vagy csak én gondoltam egyből rá?


2015. szept. 9. 22:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha nem védekeztetek és késik a menzeszed, akkor sok.. Mikor tesztelsz? Mi csak találgatni tudunk. Émelygés ÁLTALÁBAN
2015. szept. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Reggel teszt és kiderül :)
2015. szept. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Bocsi véletlenül küldte el..


Szóval általában 6 hetesen kezdődik de van aki rácáfolt már erre.. Szóval lehetséges de lehet az étel miatt is, tesztelj.

2015. szept. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Nem múlik a hányinger, fogalmam sincs, hogy jött az a vacsora, de akkor jól el ronthatta a hasam.. :/

Azt se tudom hogyan kell tesztelni, abszolút nem terveztük.. de ha lenne, nem lenne gond :)

2015. szept. 9. 22:25
 5/11 anonim ***** válasza:
Holnap reggeli vizeletet gyűjtesz előre egy pohárba, elszaladsz egy tesztért, a betegtájékoztató írja, hogyan kell elvégezni (gyakran bele kell mártani x másodpercig) és meghatározott idő múlva leolvasni az eredményt, minden benne van a betegtájékoztatóban, sok féle teszt van, így általánosságban nem írnám le, hogyan kell, függ attól melyiket veszed meg.
2015. szept. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Rendben. Köszönöm szépen! :) A páromnak jobb lesz nem el mondani neki, mert ha sajnos nem vagyok terhes, bezsongatnám előre, hogy talán a vagyok. Majd csak utólag árulom el. Most egy kicsit én is túlzott boldogsággal tekintgetek, de félek, hogy hamis illúziót építettem :(
2015. szept. 9. 22:42
 7/11 anonim ***** válasza:
Teszteltél? :)
2015. szept. 10. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
na teszteltel.?
2015. szept. 10. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Nem mertem még tesztelni, utána olvasgattam a témával kapcsolatban, és azt írták, hogy a késő mensi után a 3-dik napon teszteljek úgy a biztos. :/

Bár, fogalmam sincs, hogy lesz e szükség tesztre, mert ma reggelre torokfájás és orrfolyás gyötör...

Félek, hogy az este észrevett rosszullét a megfázásom előtünete lehetett... :(

2015. szept. 10. 11:04
 10/11 anonim ***** válasza:

Az lehet de akkor is késik a menzeszed, így lehet terhesség.

Ilyenkor az elmaradt menzeszre inkább lehet alapozni, mint a tünetekre.

2015. szept. 10. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!