Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki eloszor lesz terhes es...

Kiscica21 kérdése:

Aki eloszor lesz terhes es elveteti mennyi esely van ra hogy ujra teherbeesen? Hany %?

Figyelt kérdés
23 eves vagyok
2016. dec. 26. 14:21
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
57%

Nincs erre %... Annyi esélyed van, mint egy sima vetélés után... vagy mintha nem történt volna semmi... Nyilván vannak ritka kivételek, ha valami történik műtét közben vagy valamire nem jól reagál a szervezeted, előfordulhat, hogy nem esel újra teherbe, vagy nehezen. De annyi tényező van, hogy ezt nem lehet így megmondani. Szerintem sok nő akik babát szeretnének és volt már vagy 4 vetélésük, ha romlana az esélyük, felkötnék magukat (bocsánat az erős kijelentésért). De mégse adják fel hisz van esély és sokaknak szerencsére össze is jön.


De ha már felmerült benned a kétely, hogy lehet utána nem lehetsz terhes, akkor lehet el sem akarod vetetni...


Minden jót!

2016. dec. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
61%
Kb. Ugyanannyi. Manapság már nagyon ritka hogy meddőséget okoz a műtét.
2016. dec. 26. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
26%
Sajnos van rá sok esély, hogy ilyen nő megint terhes legyen. Nem mindegyik lesz meddő, mint érdemelné.
2016. dec. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
31%
Erre %-ot nem lehet mondani.. Mert valakinek abortusz után soha többé nem lehet gyereke!!! Inkább felelősségteljesen kellene Védekezni.. És nem játszani a tűzzel. 38 hkm
2016. dec. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
26%
Erre nem lehet százalékot mondani. Meg gondolom az se vígasztal, ha azt mondjuk 1%, de te pont beleesel, kiszámíthatatlan. Mindenesetre sokkal nagyobb a meddőség esélye abortusz után, mintha védekeztél volna normálisan és nem esel teherbe. Nekem két ismerősöm az, akik abortusz után nem tudtak teherbe esni. Vagyis az egyik teherbe esett négyszer is, de mind a négyszer elvetélt a 24. hétig.
2016. dec. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
38%
de amúgy minek kérdezed meg 5 naponta ugyanezt? Nem fogunk mást írni az ötvenedik kérdésedre sem. Bár szerintem aki utána nem esik teherbe az meg is érdemli.
2016. dec. 26. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
46%
3-as, te egy paraszt vagy!
2016. dec. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
25%
utolsó, miért is az? Érdekes, hogy sosem a védekezés nélküli szex előtt kezdenek el agyalni hogy mit okozhat az abortusz...
2016. dec. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
89%

Első terhességem védekezés mellett fogant (óvszer) 17 évesen. A párom biztosított, hogy támogat, bárhogy is döntök. Mivel érettségi előtt álltam, nem mertem megtartani. A párom velem maradt, évekkel később más miatt szakítottunk. Majd férjhez mentem, gyereket terveztünk, ikrek lettek. A 23. héten elvetéltem. Az orvosok szerint azért mert az ikrek "veszélyeztetett ipar", a szonográfus szerint azért mert "megérdemeltem az abortusz miatt". 1,5 évvel később született egy kislányunk, majd 2,5 év múlva még egy kislány.

Szóval az abortusz nem gyerekjáték, sehogysem. De attól még lehetséges újra teherbe esni.

2016. dec. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Es ha cukorbeteg vagyok?mondjuk mar szeretnek gyereket mar azt hittem h soha nem lehet gyerekem 2 ev utan.az en parom is tamogat engem.
2016. dec. 26. 21:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!