Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet olyan h valaki eloszor...

Kiscica21 kérdése:

Lehet olyan h valaki eloszor lesz terhes de elveteti es nem lehet tobbe gyereke?

Figyelt kérdés
2016. dec. 21. 20:27
 1/7 anonim ***** válasza:
56%
Mostanában ez már ritka, de azért szerintem nem zárhatók ki ilyen szerencsétlen esetek.
2016. dec. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
26%
Lehet, mert ismerek ilyen nőt. Őszintén szólva nem tudom őt sajnálni. Nem is való ilyennek mégegy gyerek.
2016. dec. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
21%
Én 2 vesztettem harmadikkal vagyok terhes 24 hetes! Barárnőm 4 et vesztet!! És aztán születettek meg az ikrek!
2016. dec. 22. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
39%
Apám nővére így járt, de az még a hatvanas években volt (nem akarta még a babát, túl fiatalnak tartotta magát. Elvetette, és többé nem sikerült teherbe esnie. Magányos, megkeseredett öregasszonyként halt meg)
2016. dec. 22. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én két ilyet is ismerek. Én se tudom őket sajnálni. Egyik most jár állami lombikra, amit nem engednék abortuszosnak, hiszen saját hibájából nem tud teherbe esni.
2016. dec. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Bravo! Miért kellett az lepontozni, aki elvesztette a babáit és most terhes? Csak mondom, hogy vetélés miatti műtét technikailag pontosan ugyanaz, mint az abortusz, ugyanúgy tágítanak, ugyanúgy kaparnak. Csak vetéléskor nincs választásod, abortusznál meg van, de az, hogy ez kinek a döntése, azt nem kérdezi a természet később.


A megkeseredett öregasszonyos hozzászóláshoz meg annyit, hogy most már sokkal kíméletesebb az egész, mint 20-30-50 évvel ezelőtt volt. (Nyilván előfordulhatnak szövődmények, de nem gyakori.)


Nem vagyok abortuszpárti (nagyon nem!), de a rosszindulat és a hülyeség eléggé zavar.

2016. dec. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

3 as vagyok! Azok akik lepontoztak nem élték át amit én milyen elveszteni két gyereket és a műtétre várni, milyen érzés utána küzdeni a babáért! A két műtétem eredménye, hogy a méhszájam már most nyílik sajnos!!

De én nem kívánom azt amin én átmentem!! Kívánom mindenkinek egészséges babát!

2016. dec. 22. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!