Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhes vagyok? Nagyon aggódom

Terhes vagyok? Nagyon aggódom

Figyelt kérdés

6.napja kellett volna megjönnie de még semmi. december 7. szexeltem de akkor gumi nélkül. Semmilyen terhességi jelet nem tapasztaltam..

nagyon aggódom mert még nem szeretnék gyereket



2016. dec. 26. 23:09
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Gratulálok! Minden esélyed megvan!

Terhességi tünetnek meg NEM KELL lennie!! Nem tudom miért vannak ebben a hitben az emberek!

2016. dec. 27. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem szeretnél gyereket mi a Jó Istenért dugatod meg magad Óvszer nélkül..? Nagyész.. A ciklus bármelyik napján teherbe lehet esni!!!
2016. dec. 27. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
a terhesség biztos tünete a mens. kimaradása - a többi tünet/ jel van, akinél egyáltalán nem jelentkezik.
2016. dec. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Atya isten!!! Elszakadt a gumi és folytattátok, de nem akarsz gyereket. Egy tesztet mindenképp vegyél, ahogy az előttem szólok írták. Kb a terhesség felénél tarthtsz, ami az első trimesztert illeti. Ha nem szeretnéd, akkor mielőbb orvos, hogy az abortuszt tudd intézni. Vagy örökbeadás. Nagyon-nagyon sokan éveket várnak hiába egy babára.
2016. dec. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de idióta vagy! Olyan nincs hogy nem tudsz tesztet venni, ez csak kifogás! Remélem terhes vagy, meg is érdemled!
2016. dec. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Ma csinaltam tesztet es negativ lett.
2016. dec. 28. 20:26
 17/18 anonim ***** válasza:
Akkor megynyugodhatsz
2016. dec. 29. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Ha nem szeretnél gyereket mi a Jó Istenért dugatod meg magad?

masztizz ha nagyon vágsz a szexre,ha nem ne csodálkozz..

2016. dec. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!