Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12 hetes terhes vagyok, és...

12 hetes terhes vagyok, és aggódom egy kicsit. Megnyugtatnátok?

Figyelt kérdés
Kb. 7 hetesen kezdődött a hányingerem és a rosszul léteim. Sajnos emiatt képtelen vagyok zöldségeket enni. Néha egy kis savanyú uborkát vagy főzeléket meg bírok enni, de frissen nem bírok legyűrni semmi zöldséget. Femibiont szedek, de félek, hogy ennyi vitamin vajon elég-e a kicsinek. Kevés gyümölcsöt és húst meg bírok enni,de főként gabonaféléket és tejtermékeket eszek. Szerintetek?

2016. okt. 31. 08:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Amire szüksége van, azt kiszívja belőled :D nyugi. A femibion pedig jó választás szerintem.


Én se eszem magam agyon gyümölccsel se zöldséggel, valahogy nem jön...

2016. okt. 31. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Az orvos nekem is azt mondta, ne aggódjak mert a baby úgyis elveszi ami kell neki.

Nyugodj meg, ezek a tünetek lassan majd már enyhülnek valószínű. :)

2016. okt. 31. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én hiába bírtam volna enni zöldségeket, akkor sem ettem, mert nem szeretem a zöldséget és gyümölcsből is minimálisat ettem. Viszont én is szedtem terhesvitamint.

Ami kell a babának, azt a szervezetedből "el fogja venni" a fejlődéshez.

Szóval nyugodj meg, semmit ne erőltess, ha valamit nem kívánsz, ne edd.

Amúgy 3960 grammal és 54 cm-el született meg a kisfiam makk egészségesen.:)

2016. okt. 31. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
71%
Csak folsavat szedtem semmi mást, van 3 féle zöldség amit megeszek, ezek közül az egyiket kb szökőévente 1x, gyümölvdöt is 2-3 havonta ha eszek.. Makk egészségesek a gyerekeim
2016. okt. 31. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Írtak a többiek, a baba elveszi ami kell neki, ha kilenc hónapig nem eszel semmit akkor sem lesz baja.
2016. okt. 31. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a kedves és megnyugtató válaszokat! 😃
2016. okt. 31. 10:26
 7/7 anonim válasza:
szerintem meg sok is:)
2016. okt. 31. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!