Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tudnátok segíteni? A baba...

Tudnátok segíteni? A baba fogantatásának napja érdekelne?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Felnőtt nem tinédzser nő vagyok. Bár amit tettem....borzasztó.

Van egy párom 3 éve vagyunk együtt. 2 éve próbálkozunk babaval. Nem jott össze, a nőgyógyász megmondta hogy nehezen vagy nincs is esély hogy összejöjjön. Vettünk egy maganhazat de időközben a szerelem elmúlt. Alig van/ volt köztünk intimitas. Ő nagyon szeret de bepunnyadtunk. Az elmúlt hónapokban közel kerültem, szerelmes lettem a kollégámba. Ő is belém.Most terhes lettem. December 20-an kellett volna megjönnie. 22-en este teszteltem pozitívAt. A párommal december 4-én, a kollégámmal december 7-en este voltunk együtt. Utóbbinál az óvszer totál kiszakadt. Ittasak voltunk nem mentség, megtörtént. December 23-án pénteken elmentem orvoshoz. 4,5 mm petezsakot latott. A menzeszem 28-30 napos. Fogalmam sincs hogY miért most mikor nem akartam estem teherbe. Nem így akartam. De az orvos biztosra mondta hogy csak gyógyszeres segítséggel eshetek teherbe. Ti mit tennétek? Tudom hogy szánalmas vagyok..


2016. dec. 27. 14:29
1 2 3 4
 1/36 A kérdező kommentje:
Melyik napon foganhatott ?
2016. dec. 27. 14:31
 2/36 anonim ***** válasza:
60%
Bármelyik lehet, de sanszosabb a hetedikei szerintem
2016. dec. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
78%
Nem volt szép húzás de azért nem te vagy a megtestesült gonosz, bár az itteni szent életű erkölcsileg és minden értelemben fedhetetlen nőktől majd megkapod az a bizonyos K-betűs jelzőt gondolom. Igazából így hogy 28-30 naposak a ciklusaid mindkettő lehet az apa. Én megtartanám a babát ez az egy ami biztos. Mindkét férfinek elmondanám az igazat, mert joguk van tudni. Szülés után apasági amit nem kell kifizetned ha mondjuk egyiküket nevezed meg apának és ő nem hajlandó fizetni mert letagadja a kicsit, és akkor a bíróság hivatalból rendeli el a tesztet. Nem könnyű helyzet, sok szerencsét, minden helyrejön!
2016. dec. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
94%
Annyira közeli a két dátum, hogy ez alapján nem lehet kitalálni, ki az apa. Itt csak a dns-teszt segít.
2016. dec. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
88%

Tényleg nagyon "egyszerre" történtek a dolgok, így biztosra tényleg a DNS-teszt tudja megmondani.

Másik megoldás, hogy ha észlelted a peteérésed jeleit... bár ugye a spermiumok élettartama miatt ez sem jó. Ugyanez a netes kalkulátorokkal.

Nem megbízható szempont szerint viszont: ha a pároddal 2 év alatt nem sikerült, a lovaggal viszont elsőre, akkor nagy eséllyel tőle sikerült.

2016. dec. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
90%

A férjed két éve nem tud teherbe ejteni. Szerintem ilyen esetben a szerető esélyesebb.

Ha legalább két hét lenne a két aktus között, akkor lenne mérvadó a magzat mérete. Így nem lehet napra pontosan megmondani a fogantatás idejét.

2016. dec. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
89%
Istenen kívül csak a dns teszt fogja neked megmondani! De valóban a szerető az esélyesebb
2016. dec. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
22%
A szeretod az apa. Egyertelmu.
2016. dec. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
37%
Miért lenne egyértelmű? Számolni tudsz? Tudod hogy meddig életképes egy spermium? Az egyetlen ami a szerető felé húz az az a tény hogy eddig a párjával nem sikerült. De ez sem garancia 100%-ra!
2016. dec. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 A kérdező kommentje:
a 12 hetes ultrahangon se tudjak megmondani? Mert azt olvastam hogy addig egyforman nőnek az embriók.
2016. dec. 27. 15:02
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!