Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet Wellnessezni terhessen?

Lehet Wellnessezni terhessen?

Figyelt kérdés

Jövőhéten megyünk 3 napos

Wellnessre nem lesz baj ha pl jakudzziba megyek? Nővérem most várja a második gyermeket. Az enyémet még nem tudja senki csak ketten a párommal . De neki mondta az orvos kerülje az ilyen közös fürdőket. Lehet baj ha nem hagyom ki a fürdőzés? Kb 4 hetes lehetek.



2016. dec. 28. 20:15
 1/5 anonim ***** válasza:
39%
Lehet fürödni és úszni, ha nem vagy hajlamos fertőzésekre (és nem félsz, hogy elkapsz valamit), de csak langyos vízben. Termálban, meleg vízben nem. És nem lehet szaunázni sem. Masszázs tudtommal nem árt, de előtte kérdezd meg.
2016. dec. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
58%

A masszàzs is tilos terhesen, mert vérbőséget okoz ami vetéléshez vezethet. Én legalàbbis még így tanultam, gyógymasszőr vagyoj.

A jakuzzit sem ajànlanàm mert a pezsgés, melegvíz szintén vérbőséget okozhat.

Én nem kockàztatnék, semmi welnesses dologgal, csak azért hogy titkoljam. Inkàbb derüljön ki, mint egy vetélés.......


4 hetesen hogy lett pozi teszted? Az utolsó menszid első napjàtól szàmolj.

2016. dec. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mi is voltunk wellness hétvégèn amikor terhes voltam de én nem kockáztattam a medence mellett feküdtem és olvasgattam amíg párom wellnesselt, legalább főzni nem kellett és jókat ettünk. A doki is azt ajánlotta hogy keruljem a medencét.
2016. dec. 29. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
November 30. Volt meg utoljara a nem várt. 25-26 naposa ciklusom. Mikor mar 27. Sem jott meg tegnap csináltam rgy tesztet a 28. Napon és pozitív lett. Szoval akkor hány hetes is vagyok?
2016. dec. 29. 09:13
 5/5 anonim ***** válasza:
Melegvízen kívül mehetsz bmibe. :) Nyitott méhszáj mellett nem ajánlott a wellness és uszoda.
2016. dec. 29. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!