Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Árt a babának ha nem eszek húst?

Árt a babának ha nem eszek húst?

Figyelt kérdés

16 hetes vagyok. Terhesség előtt is csak csirkemellet ettem, de mostmár azt sem tudom lenyelni. Undorodom tőle. Rendes főtt kaját is alig tudok enni, max pár kanállal mert semmit sem bírok annyira szarul vagyok.

Árthat ez a picinek? Elevitet és magnéziumot szedek.


2016. dec. 30. 10:54
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Nem árt, de olvass utána, hogy mivel tudod pótolni, hüvelyesek, stb.
2016. dec. 30. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%
Ha nincs megfelelő fehérjebevitel, akkor főként magadnak ártasz vele, a baba ugyanis - amíg van miből - elveszi magának, amire szüksége van a szervezetedből. Gondolom (remélem) nem vagy bulémiás vagy más súlyos étkezési zavaros, extrém alacsony testsúllyal.
2016. dec. 30. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
73%

Olvass utána. Pl:

[link]

[link]

2016. dec. 30. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
78%
Nem fog ártani, meg jó eséllyel el is múlik ez az időszak, nekem is volt olyan szakasza a terhességnek, amikor csak a sós vízben főtt krumpli ment, meg a vajas kifli, semmit nem kívántam, aminek íze van, a húsnak a szagát se bírtam, pedig én nagy húsevő vagyok. De elmúlt, rendeződött a dolog.
2016. dec. 30. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
60%

Hát ha vashiányos leszel emiatt, akkor árt.

De bízzál benne, hogy változik, és 1-2 héten belül megkívánod. Esetleg próbálj meg másféle húst enni, hátha most ízlene.

Én is szarul vagyok, de érdekes módon a levesek nagyon jól működnek. Főzz húslevest, és edd meg belőle a húst és a zöldségeket is, ne csak a levét. Nekem sokkal jobb a gyomrom, ha lével eszem ilyeneket.

2016. dec. 30. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
61%
Vegetarianus vagyok 5 eve.Se nekem, se a gyerekeimnek nem volt baja.Jo babavarast!
2016. dec. 30. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
60%
Én sem bírtam megenni. Ellenben tejet, sajtot, tojást, lencsét, stb. ettem. Egészségesen születtek a gyerekeim. Ja és szedtem a terhesvitamint, a végén vasat is kellett.
2016. dec. 30. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
37%

Dehogy árt, sőt!

Millió vegetáriánus nő szült egészséges gyereket.

2016. dec. 30. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szia. Èn speziel az elevit miatt nem tudtam enni. Olyan rosszzl voltam tőle hogy elmondani nem lehet. Miutàn abba hagytam a szedèsèt rendbe jöttem. Amùgy nem nagyon lesz baja a picinek. Bàr egy kis hùs nem àrtana.
2016. dec. 31. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!