Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Azt hiszem nem kíván a párom....

Azt hiszem nem kíván a párom. Járt valaki hasonló cipőben?

Figyelt kérdés
23 hetes kismama vagyok. Eddig nem volt baj szexuális téren, viszont most a karácsony miatt nem nagyon volt időnk egymásra. Az elmúlt két nap viszont érdekes dolgor figyeltem meg. Az első az volt hogy egy hihetetlen gyors aktus történt, ami miatt persze bocsánatot is kért és arra fogta hogy nem volt időnk egymásra mostanában. Majd másnap hozzám sem ért csak hagyta hogy én "kényeztessem" őt... Úgy érzem hogy mivel egyre jobban nő a hasam nem kíván már úgy de nem merek konkrétan rákérdezni. Mit gondoltok, ez normális? Első terhességem és kissé kétségbe estem. Előre is köszönöm a válaszokat

2016. dec. 30. 12:20
 1/5 anonim ***** válasza:
89%
Pedig ra kell kerdezz, van ilyen de ezt csak o tudhatja
2016. dec. 30. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem minden férfi szeret terhes nőkkel szexelni.

Meg nem minden nap van kedve az embernek.

2016. dec. 30. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ennyiből nem kellene messze menő következtetéseket levonni, kétségbe esni meg pláne nem.
2016. dec. 30. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem, az nem normális, hogy nem "mersz" attól kérdezni, akinek a gyerekét várod.
2016. dec. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kérdezz rá, zavarja-e, hogy változik a tested. Ne hozd fel a rövid aktust, lehet, hogy az nem esne jól neki.

Tisztazzatok, mert lehet, hogy feleslegesnek aggodsz, csak most ilyen kedve volt. Nálunk is van úgy, hogy vagy csak a férjem, vagy csak én kapunk kenyeztetest aktus előtt.

Egy-egy esetből ne vonj le következtetést.

30hkm

2016. dec. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!