Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt az allergia...

Terhesség alatt az allergia miatt asztmás rohamaim lettek. Gyógyszer alig használt, volt valaki hasonló cipőben? Mi segített?

Figyelt kérdés
17 hetes kismama vagyok,2 hete jött ki az allergiám,háziorvos továbbküldött tüdőgyógyászhoz. Ott néztek légzés funkciót,megvizsgáltak majd kaptam a rohamaim miatt Turbuhaler inhalációs port. Sajnos az allergiára semmifēle gyógyszert nem tudtak adni,a rohamoldó is csak kis ideig használ. Az egész napos köhögés-fulladás már kimerít,hasam is kemènyedik tőle. Megyek vissza a tüdőgyógyászhoz a héten,de érdekelne volt-e más kismama is ilyen helyzetben? Borzasztó,hogy nincs terhesség alatt használható gyógyszer,inkább csak szenved az ember hetekig,közben meg féltem a babát is. Aspirin protectet is kell szedjek,elvileg erősítheti a tüneteimet,de a nőgyógyászom szerint szednem kell,így azt nem hagyhatom abba. Már tanácstalan vagyok
2016. ápr. 11. 16:08
 1/1 anonim ***** válasza:

Én asztmás és allergiás vagyok, ha fulladok ventolint kell szednem. Napi kálciumot nem szabad kihagynom.

2.babánkat várjuk.most 28 hetes vagyok.

2016. ápr. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!