Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Járt már valaki hasonló...

Discovery00 kérdése:

Járt már valaki hasonló cipőben, hogy kb 6. hetes terhesen mensi szerű vérzése volt és a doki egy u. n. Duphaston nevű hormon tablettát adott? Aki így volt így annak megmaradt a baba?

Figyelt kérdés
Ma elkezdtem vérezni, kaptam a bogyót elvileg 1 hét múlva kell vissza mennem, a doki azt mondta vagy megmarad vagy ha beteg sajna akkor elmegy :(
2015. aug. 4. 19:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Én voltam, 6+3 hetesen, két nappal azután, hogy megállapították a terhességet. Kaptam gyógyszert. Másnapra elmúlt a vérzés, most 32 hetes vagyok. :) Szorítok, hogy minden rendben legyen!
2015. aug. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Örülök,h nálad minden rendben :) Nálam rendesen mensi szerű vér volt egy "nagyobb adag" egy alkalommal azóta csak élénk piros "szivárgás". Neked hogy volt a vérzés?
2015. aug. 4. 20:20
 3/5 anonim ***** válasza:
Mondjuk nekem barnás volt. De mennyiségben hasonló, hirtelen lett egy rendes adag, aztán szivárgás már csak. Az mindenképpen jó jel, ha holnapra teljesen elmúlik, mint akkor nekem. :) Reméljük. :)
2015. aug. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szorítok, majd írd meg, mi lett!

Csak pihenj, és ne idegeskedj!

2015. aug. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is ez volt,szedtem a tabit és elmúlt azt hiszem 2-3 nap után.Nyugalom!!!!
2015. aug. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!