Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi történik a testemben már...

Mi történik a testemben már nem értek semmit?! 18/L

Figyelt kérdés

16 és fél éves korombam vagyis másfél éve volt egy cisztám ettől nem jött meg(még szűz voltam más nem okozhatta) végül Norcolut hozta meg a vérzést..

Most itt vagyok 18 évesen és nem védekeztem a barátommal többször is bennem ment el

most is késik egy hete erre ma teszteltem negatív...

vagyis akkor megint ciszta ami a legutolsó gondolatom lett volna.

mert sose gondoltam volna hogy bő másfél év múlva megismétlődik ez velem pedig tényleg azt hittem tuti terhes vagyok

miért játssza ezt velem a testem?

tönkre tesz :/


2016. dec. 30. 17:37
 1/8 A kérdező kommentje:
Hétfőn megnézetem magam orvossal hogy bebizonyosodjon mi van
2016. dec. 30. 17:38
 2/8 anonim ***** válasza:

Velem is ciszták szòrakoznak èvek òta. A maganorvos a legjobb dontes. Sajnos, túl összetett az eseted. MI nem tudunk segiteni. De a hormonos tablettak legyenek az utolsok , amiket használni kezdesz ennyire fiatalon. Barmit tesznek de jot nem. Hasznalsz fog.gatlot? Vagy babara gyurtok, hogy elment benned?

23N

2016. dec. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
55%

A ciszta soha nem múlik el, időnként kiújul. Másrészt, ha félsz a terhességtől, akkor vagy ne szexelj, vagy írass fel fogamzásgátlót használjatok gumit mit tudom én. Millió lehetőség van.

aztán meg jön az a című történet, hogy terhes vagyok mit csináljak.

2016. dec. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Előző ciklusokban pont voltam nődokinál megnézett hüvelyi uhval és nem volt semmi ciszta minden rendben volt...most meg..
2016. dec. 30. 17:46
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem is eltunt. Belevagtunk a gyerekvállalásba, azután hirtelen egy 49mmes ciszta talált meg! Elotte 9hónapig kb semmI.. nem mulik el ha nem talaljak meg mitol van. Ha nem okoz panaszt nem is foglalkoznak vele. 1# valaszolo voltam.! :)
2016. dec. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
55%
Hát... uh nélkül még egy doki sem jelentené ki, hogy megint ciszta, úgyhogy ne vegyél rá mérget. Lehet, hogy hormonzavar. De az is lehet, hogy későn termékenyült meg, és még nem mutatta ki a teszt.
2016. dec. 30. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
6# nak nagyjàból igaza van. Bár èn , akinek igen sokszor van cisztája már szinte mindig tudom, hogyha van. Mert tudom hol szùr, mi fáj stb.. meglehet azt èrezni, ha sok ciszta van a hàtad mogott ( ami nem teljesen panaszmentes) :)
2016. dec. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Miért nem védekeztetek?
2016. dec. 31. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!