Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 11+4 vagyok és ma megmondták,...

11+4 vagyok és ma megmondták, hogy kisfiúnk lesz. Ilyen korán lehet ez már biztos?

Figyelt kérdés
a lányunknál még a 23. héten sem voltak biztosak benne.
2010. máj. 3. 20:22
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Én ezt találtam, ki tudja, lehet valaki annyira rutinos, hogy nem nyilatkozik.

Nekem az orvosom azt mondta a 20.hétig nem mondana nement, ezt a 12.heti genetikai uhn mondta.

2010. máj. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%
Kislányból még lehet kisfiú.....a jellemzőbb,hogy lányt mondanak és fiú lesz,a fiúból lány nagyon nagyon ritkán. :) Nekem a 32. héten mert megesküdni a doki,hogy kislány. Fiuknál jobban mondják előre mert ha valami már ott van és nem a köldökzsinór kis darabja akkor az már ott is marad.
2010. máj. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
86%
Nekem ugyanekkor mondta az orvos, h. lány. Hüvelyi UH volt. Állítólag kicsi volt a pötty. Mondjuk én már akkor is tudtam, h. fiú. És persze az. Szóval ez max. tippnek jó. Nálunk nem jött be. Nem úgy az anyai megérzésem. :)
2010. máj. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
56%
Én ezt nem hinném még el, túl korai. Ha be is jön, az tuti véletlen.
2010. máj. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk 11 hetesen állította a dokim hogy fiú lesz!Végig azt mondta,mígnem 31 hetesen bekerültema kórházba és az ottani doki csinálta meg a 32 hetes kötelező vizsgálatokat!Ahol (én kértem nézzünk utána,mert ugye akkor már tuti szoktak mondani)megmutatta a "kisfiam" méhét!:)

És üzente a dokimnak hogy jön egy pár fülbevalóval nekünk!:)Vicces volt!3 hós koráig kb kék ruhái voltak!:)

De nagyon illettek az égszínkék szeméhez!A szobája is sárga kék lett!

És Benikéből Fanni lett!

2010. máj. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem mindkét picimet 12 hetesen megmondta a doki h mi lesz. És mindkettőt eltalálta.

Úgyh ha tutira mondta, és nem csak talán-ra, akkor elhiheted!

2010. máj. 3. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
72%
Az én dokim 12hetesen megmondta,és tudom nem nekem másnak is.Lehet látni a fej alakjábol és csontozatból is.Egy rutinosabb orvos megtudja mondani.
2010. máj. 3. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A testveremeknek mindket fiu nemet 12 hetesen mondta meg ugyanaz a doki (Debrecenben). Igaza lett.

Az en elso fiam neme 20 hetesen derult ki biztosra, de 14 hetesen is mar erosen fiut tippelt a doki.

2010. máj. 4. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem ugyanez volt. 11 hetesen megmondták, hogy fiú. Még mutattak is valami "fütyi féleséget", de persze nagyon piciben. Képem is van róla :)

A 19 hetes Uh-n nem tudtak semmit mondani, úgy takargatta magát, hogy csak na! Itt azért már gyanús volt...

Most 26 hetes vagyok, 3 hete derült ki, hogy lány a kis drágám...

2010. máj. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!