Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek haz normális hogy...

Szerintetek haz normális hogy sohasem nem maradok terhes? Lehet rosszkor időzitunk! Vagy baj lehet?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A pàrommal màr 4éve vagyunk együt és minden alkalomal belém élvezet de még nem maradtam terhes pedig nagyon sokat voltunk együt testileg és minden alkalommal belém engedte..
2016. dec. 30. 22:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Eleg valoszinu h nogyogyaszati problemad van vagy a pároddal van problèma. Ha 1 ev utan valaki nem lesz igy terhes, akkor a pár tagjait kivizsgálják. Hormonalis vagy szervi gond lehet. Forduljatok orvoshoz.

Párod andrológushoz, te pedig elso lepeskent nődokihoz. Lehetőleg magànba !

2016. dec. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
64%
"Sohasem nem maradok terhes"...:D azert kivancsi lennek hany eves vagy...:D egy nyelvtanora egyebkent nem artana...
2016. dec. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
75%

Nem igazán. Fiataloknál 2 év után (mert ők még "ráérnek"), idősebbeknél 1 év után el szoktak kezdeni vizsgálódni.

Ha van kedved meg időd kísérletezni, próbálj hőmérőzni, abból kiderül, van-e egyáltalán peteérésed.

Ha nincs, akkor nézess hormonsort, inzulint és pajzsmirigyet. A semmi, akkor a továbbiakat majd elmondják.

2016. dec. 30. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
46%
Normaliseknal,ilyen nincs!!! De talan fogyatekosoknal van!:D
2016. dec. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
25 vagyok.. Nem vagyok fogyatékos a pàrom sem az! A pàromnak herevíz serve van kiskora ota.. De az orvosok azt mondtak mikor kisebb volt hogy attol bir nemzeni..Es azert nem is mutotek meg.. Ti mit gondoltok.? Talàn az miat lehet az hogy nem maradok àllapotos..
2016. dec. 31. 07:59
 6/15 anonim ***** válasza:
57%

Bármi lehet.


Mi nem voltunk kivizsgáláson, csak engem néztek meg párszor hogy van peteérésem, minden rendben volt meg rendszeres volt a mensim is. Ennyi.

7 év után sikerült végül spontán amikor elköltöztünk egy másik albérletbe, pont akkor...

2016. dec. 31. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
61%

mije van? :) herevíz sérve? :)

szerintem inkább herevisszérsérv lesz az.

2016. dec. 31. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

7-es


Tényleg létezik ilyen h herevíz sérv!

2017. jan. 8. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Mi az h nem maradsz terhes?

teherbe esel és elvetelsz? mert az h nem maradsz terhes azt jelenti h voltál de nem maradt meg.

Nem esel teherbe...ez a helyes mondat.


Minden 2.nő szenved pajzsmirigy problemától, lehet az a baj...

Rendszeres a vérzésed?

Nézessétek meg magatokat...

2017. jan. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Nem fordult meg a fejedbe talán nődokihoz kéne menni! Vagy esetleg meddőségi kivizsgálásra!

Szerintem itt senki nem orvos!

2017. jan. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!