Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 14 éves vagyok és terhes. Mit...

14 éves vagyok és terhes. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A szüleimnek nem merem elmondani mert kiakadnának. Anya mondta hogyha 18 alatt terhes leszek akkor kezdhetek csomagolni és húzhatok el itthonról. Apám hirtelen haragú biztos felpofozna. De ez nem is érdekelne csak amit anya mondott az nagyon aggaszt. A pasimmal 1 éve vagyunk együtt. Védekezés mellett lettem terhes. Kiszakadt a gumi és nem vettük észre. A pasim már tudja ő is kiakadt. Nem tudom mit tegyek és nem tudom hogy mondjam el a szüleimnek hogy ne "öljenek meg". Lécci mondjatok valami biztatót. Van lehetőség arra hogy ne tudják meg. Például elvetetni. Lécci segítsetek.

2016. dec. 28. 16:47
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
70%

Gondolom, ez egy ujabb teli szuneti kamu.


Ha megsem, orulj neki, hogy nem az en gyerekem vagy. Mar az szomoru, hogy hapsid van, a tojashej a hatsodon.

2016. dec. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
84%
Ha nem vettétek észre, akkor honnan tudjátok, hogy kiszakadt a gumi???
2016. dec. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 A kérdező kommentje:
Csak a végén vettük észre.
2016. dec. 28. 16:54
 4/42 A kérdező kommentje:
1 válaszoló: Nem ez nem kamu. Sajnos igaz.:(
2016. dec. 28. 16:55
 5/42 A kérdező kommentje:
4 válaszoló: Nem vagyok roma. Magyar vagyok.
2016. dec. 28. 16:58
 6/42 anonim ***** válasza:
82%
Nem tudsz mit csinálni, mondd el előbb anyádnak, ő legalább nő, aztán apádnak is. Megtartani nyilván nem fogod. Aztán el kell menni nödokihoz. Tesztet csináltál már?
2016. dec. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 A kérdező kommentje:
Igen csináltam kettőt is és mindkettő pozitív. :(
2016. dec. 28. 17:02
 8/42 anonim válasza:
33%
Nem értem miért kell ennyi embernek ekkora szemétnek lenni.Szerencsétlen lány nem tehet erről,hogy így alakúlt...Legalább védekeztek nem úgy mint egy-két gyökér paraszt aki még az óvszer helyett is inkább vetőmagot vesz"".Szerintem ha már így alakult akkor vetesd el minden féle képp.Fiatal vagy még az anyasághoz.Érdeklődj az órvosodnál.Sok szerencsét :)
2016. dec. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
80%

Nem tehet rola?! Te sem vagy normalis!


Miert kell felnottesdit jatszani?! Nem kell szexelni gyerekkent, akkor nem lesz baj.

2016. dec. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
93%

Nyugi, nem dobhatnak ki otthonról, de biztosan ki fognak akadni.

Minél előbb elmondod, annál jobb, hidd el.

Gondolom azt tudják, hogy van pasid és hogy szexeltek is.


Elvetetni is csak akkor tudod, ha tudnak róla, nekik kell a műtét előtt aláírni minden papírt.


Eltitkolni úgyse fogod tudni, de ha kifutsz az időből, akkor már nem lehet elvetetni!


Most már úgyse tudod visszacsinálni, jobb hamar túlesni rajta.

2016. dec. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!