Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy a túróba nem veszi...

Hogy a túróba nem veszi érszre valaki, hogy 9 hónapos terhes?

Figyelt kérdés
bocsánat de totál kiakadtam ezen- hogy valaki (akinek már van gyereke) "nem is tudja" hogy terhes, csak mikor már a kitolási fázisba ér!!! Meg tudná ezt nekem valaki magyarázni????
2016. dec. 30. 12:18
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
53%
Nagyon egyszerű a magyarázat: hazudik, ilyen nincs.
2016. dec. 30. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
43%

Ha az ember nem fizeti a TB-t (külföldön a biztosítást), az eléggé figyelmetlenné teszi az embert. :)

Azért nem szokták bevallani, mert fizetni kell az ellátásért. Viszont ha sürgősségi eset, akkor nem.

2016. dec. 30. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

annyira kiverte a biztosítékot nálam ez (2 gyerekem van). Én is hazúgnak nevezném azt aki szüléskor veszi észre hogy hoppá babuci van...

Még a hasnövekedése okés - nem mindenkinél nő meg! - okés az is hogy nincs hányinger- aluszékonyság...anyámtyúkja...

De hogy a hasában egyszer sem mozdul meg a gyerek - Na, ezt nem tudom elhinni! És akkor nem az Alien Predatorokra gondolok - mint az én két gyerekem volt- de biztos hogy kidugja a lábát- a kezét...egyéb testrészeit.... szóval értitek !

2016. dec. 30. 12:32
 4/23 anonim ***** válasza:
67%
Abba az amcsi műsorban ("Nem tudtam hogy terhes vagyok"), jó pár olyan eset volt, ahol teljesen hihető volt.
2016. dec. 30. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
69%
Ahogy a #4-es írja!
2016. dec. 30. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
67%
2016. dec. 30. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
77%

VAN ilyen. A nagyon nem kívánt terhességnél, vagy bizonyos problémák együttállásánál a magzat képes annyira megbújni, hogy nem mozog, stb. Ez evolúciós dolog, a túlélésről szól. Plusz az agy képes blokkolni az infót, mert az az evolúciós üzenet, hogy szaporodjon az ember, de ha veszélyben érzi valami miatt a magzatot, képes erre.


Olyan ez, mint az álterhesség: hasnövekedés, hormonszint-emelkedés, minden tünet van, csak magzat nincs.


Az agy elképesztő dolgokra képes.

2016. dec. 30. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
32%
Két gyerek után, mellett nem hiszem el hogy ilyen van. Max ha anyuka tényleg komoly pszichológiai problémával küzd és ezért nem veszi észre. De h a környezet sem... Nem biztos vagyok benne hogy ez vagy tényleg úgymond tb csalás vagy hazugság. Nekem a második iszonyú keveset piciket mozgott, de azért mikor elérte a méh magasság a koldokomet, már nem tudtam belmozgasnak betzdni. Ez hülyeség.
2016. dec. 30. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
73%

Egeszsegugyi dolgozokent irom, bizony van ilyen, es nem is ritka.

Kepzelj el egy egymazsas not, aki a sulya miatt eleve osszevissza menstrual, a mozgasra azthiszi emeszt a gyonraymiutanvecagott 3 Big Macet !

Aztan ottvan a tudatlan kisebbseg, aztsem tudja a szextol gyerek lehet, mi az s menstruacio, es jeee, biztos sokat ettem ekkora a hasam!

2016. dec. 30. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
6%

Inkább nem akar róla tudomást venni. Akár tudat alatt.

Mert az ilyen nők többségénél valóban menstruációs zavarok lépnek fel, pl. nem jön meg neki, vagy hol megjön, hol nem, de mivel alapból olyan, hogy össze-vissza jön meg neki, így nem fog neki feltűnni, mert azt hiszik, hogy csak szimplán nem jött meg.

Viszont aki gondolkozik és nemi életet él, ott alap lenne, hogy ha nem jön meg, vagy ha még meg is jön neki a terhessége alatt, az a vérzés akkor is másabb, mint a megszokott, akkor venne egy tesztet és máris kiderülne. Illetve orvoshoz fordulnának, hogy valami nem stimmel.

Csak nem tesztelnek és nem mennek orvoshoz. És ezért nem derül ki. Ezért nem veszi észre. Mert nem foglalkozik a jelekkel, a tünetekkel.

Meg aztán ugyanúgy lehetnek terhességi tüneteik, vagy vannak is, csak ráfogják, hogy elrontották a gyomrukat, vírust szedtek össze és azért vannak rosszul.

Tehát én inkább úgy mondanám, hogy felismernék, hogy terhesek, ha akarnák.

2016. dec. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!