Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 26 hetesen keves magzat...

26 hetesen keves magzat mozgas bajt jelent?

Figyelt kérdés
A kevesen azt ertem h szinte csak este erzem a mozgast.De eddig is igy volt.Sokat olvasok h egesz nap rugdos masoknak.Ez jelent valamit?
2016. dec. 31. 07:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mivel este lepihensz fekszel vagy ülsz jobban érzed. Mozog ő egész nap ne izgulj csak ahogy te is mozogsz, sétálsz nem úgy érzed. Pár hét múlva már érezni fogod akkor is ha egész nap talpon vagy.
2016. dec. 31. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem igazán jelent semmit. A kisfiam végig nagyon finoman, puhán mozgott, hírből sem ismerem a bordakirúgást, hólyagtaposást, stb. Én egészen szülés előttig használtam a szívhangfigyelőt. 26 hetesen még viszonylag pici is amúgy, ha nem túl vehemens baba, úgy mint az enyém, simán lehet, hogy keveset érzed. A szívhangfigyelő nagyon tudom ajánlani, mondom én végig használtam.
2016. dec. 31. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én 22hetes terhes vagyok és ugyan ez van velem is főleg este amikor lefekszek és reggel érzem inkább többet aggódok azért hogy nincs e baj de én is arra gondolok h sokat mozgók biztos azért nem érzem
2016. dec. 31. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

28 hetesen voltam uh -n úgy, hogy láttam, mennyire mozog, bokszolt szabályosan a hasamban, és nem éreztem. Mellso fali a lepeny, az is számít.

Most 30 hetes, és már folyamatosan érzem a kaparaszast, helyezkedest.

Egyre kevesebb lesz a helye, így egyre jobban fogod érezni. Eddig én is főleg este éreztem.

2016. dec. 31. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!