Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 29 hetesen ezek kicsi méretek?

29 hetesen ezek kicsi méretek?

Figyelt kérdés

Tegnap voltam a dokimnál és eddig mindig azt mondták, hogy egy héttel nagyobb a baba. Most viszont azt mondta a dokim, hogy egy kicsivel kisebb mint kéne. De rendben fejlődik és a korához képest megfelelő a mérete? Akkor most mi van mert egyik szavával ütötte a másikat.

29 hetesen a bpd:75mm ac:250mm

Azt mondta nem lesz óriás baba, a 25 héten volt a bpd:64mm az ac:210mm vagyis lehet hogy hónap alatt nem nőtt olyan sokat arra gondolt? Kinek mennyit nőtt ilyenkor és mekkorák voltak a méretei.Ja és ő egy kislány.Nagyon ideges lettem. Előre is köszönöm.



2016. okt. 11. 09:31
 1/5 anonim ***** válasza:

Igen, szerintem úgy értette, hogy eddig mindig 1 héttel nagyobb volt, most meg már nem, de korának megfelelő. Szóval a "megszokotthoz" képest kisebb.

De egyébként teljesen rendben vannak a méretei, és már 26 hetesen sem volt nagyobb, ott is korának megfelelő volt.

Ne izgulj, minden rendben!

2016. okt. 11. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Elírtam, 25 hetesen.
2016. okt. 11. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen ezek mind a magán doki méregette a kötelezőkön mondták azt, hogy nagyobb egy héttel. Én se találom kicsinek, mert ezeket találtam a neten is pár milis eltérésekkel.
2016. okt. 11. 09:43
 4/5 anonim ***** válasza:

Én kisfiút várok, nekem 28 hét 4 naposan volt a BPD: 75 mm, az AC: 255 mm, FL: 53 mm

Eddig teljesen rendben van minden, nem mondták, hogy kicsi lenne, most 35 hét 3 naposan a BPD: 87 mm, AC: 302 mm, FL: 70 mm


Semmi gond nincs a babáddal, teljesen jók a méretei, ne aggódj.

2016. okt. 11. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát nagyon remélem
2016. okt. 11. 10:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!