Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hetesen elhallt magzat...

5 hetesen elhallt magzat eltávolitasánál mire számithatok?

Figyelt kérdés

Milyen a mütet ?

Mennyi idő a betegszabi?

A paromnak is otthon kell velwm maradni ?



2016. dec. 13. 20:54
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Mivel altatnak, ki lehet bírni, és már aznap haza lehet menni. Senkinek nem kell veled lenni, de kell valaki, aki hazakísér, csak akkor engednek el aznap.

A betegszabi annyi, amennyit kérsz a dokitól. Akár másnap lehet dolgozni (ha ülőmunka), fizikait nem javasolnék. De lelki okokból azért többet szoktak otthon pihenni.


Egyébként miért kell 5 hetesen műtét? Az még menstruációval szépen kiürül, ha kivárják.

2016. dec. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Reggel bemész, adatfelvétel bla bla felvesznek az osztályra, kvázi befektetnek. Ha nem szültél még, akkor felteszik a lamináriát vagy amivel éppen tágítanak. Majd vársz, eztán megkapod a branült és a műtős sapit és becsattogsz a műtőbe, bugyi nélkül, hálóingben. (János kórházban így megy, gondolom máshol se nagyon másképpen.)


Ott felfekszel a műtőasztalra, elaltatnak, majd kint a szobádban ébredsz és a párnád alá készített bugyit és extra betétet gyorsan felkapod, fekve, rögtön ne állj fel, mert az altatás miatt elszédülhetsz.


Egy pár órát még bent vagy, aztán megkapod a zárót és hazaengednek.


A kórház egy napról ad táppénzes papírt, tehát a betegszabi 1 nap, a műtét napja, hacsak nem mész előtte és utána a házidokihoz, hogy kiírjon. Ha többet akarsz otthon maradni, akkor a háziorvos tud táppénzes papírt adni. Annyit maradhatsz amennyit a házidokival kiíratsz.


A párodnak nem kell otthon maradnia, nem szorulsz különösebb gondozásra. Csak vérezni fogsz mintha menstruálnál, semmi extra. Különösebben nagy fájdalmakra sem számíthatsz.


Két hát múlva szoktak kontrollra visszahívni, addig nuku szex és nuku ülőfürdő.

2016. dec. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Még nem tudom hogy jell e csak fel akarok készülni mar hetek ota tudom hogy nem lesz életképes mert rettenetesen vereztem akkor amikor meg kellett volna jönni de ez nem volt menzesz csak ver. Pozitiv lett a tesztem varjuk a dokival a vetélést
2016. dec. 13. 21:08
 4/21 anonim ***** válasza:
Most akkor hány hetes is vagy???
2016. dec. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

5 hetes. 22 napos a ciklusom , de már 18. napon véreztem. mindig vérzek 18. napon menzesz előtt. most valahogy mégis tudtam , éreztem hogy terhes vagyok , ezért mikor nem jöttek a menzeszgörcsök aznap azonnal teszteltem főleg a vérzés miatt , ami pozitiv lett, akkor még 4 hetes sem voltam de nem lepett meg a pozitiv teszt kicsit sem , rohantam dokihoz aki mondta hogy reméli mihamarabb elmegy , mert megmaradni nem fog , csak az időt lehetne huzni, ez sem lepett meg , attól függetlenül még végigbőgtem a napot a férjem alig tudott nyugtatgatni.

a lényeg hogy németországban vagyok és a felét értem annak amit a nődoki mond mert a vetélés témájú tananyagot még nem vettük át a nyelvkurzuson

2016. dec. 13. 21:35
 6/21 anonim ***** válasza:
62%

Hat ize... 4 hetes korom ota verzek szonte folyamatosan. Tobb nap volt nagyon eros. Volt szo 5 hetesen kuretrol is. Viszont a dokim folyamatosan nez uh-val h mi ujsag.... ma 6+4-nel szivhanggal elo embrio. Szabalyos petezsakban szabalyos szikholyaggal. Pedig verzek.... szoval nem artana egy vizsgalat Neked!!


Utrot, magneziumot kapom es fekszek.

2016. dec. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Hát.... Én 11 hérig véreztem, kaptam a legelején utrot szigorú fekvés, no szex ülöfürdő! És mos 24 hetes terhes vagyok, vérzés már rég megszünt, baba mozog szépen fejlődik, igaz most ujra ágyban fekszem, mert nyilik a méhszáj!
2016. dec. 14. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Szia. Merre èlsz németorszàgban? Èn is itt èlek kint már jò pàr ève. Ha tudok segitek neked.
2016. dec. 14. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Dresda
2016. dec. 14. 08:31
 10/21 anonim ***** válasza:

Hát itthon már kaptál volna Utrogestant és fektetnének.

Nem tudsz egy másik dokihoz elmenni?

--

Ha netán mégsem maradna meg, a 22 napos ciklussal és a 18. naptól vérezgetéssel érdemes lenne kivizsgálásra menni, mert ez nem normális.

2016. dec. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!