Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális hogy nincs semmi...

Normális hogy nincs semmi terhességre utaló panaszom?

Figyelt kérdés
Néha kivánok meg kaját de ezt egy nem kismama is megkívánhatja, nem fáj a mellem, nincs hányinger. Voltam orvosnál akkor láttak egy embriót és egyébként december 7-én reggel hánytam aznap teszteltem pozitívat előtte volt derákfájás, mellfájdalom de azóta sincs semmi.
2017. jan. 1. 10:48
 1/9 A kérdező kommentje:
8 hetes várandós vagyok
2017. jan. 1. 10:49
 2/9 anonim ***** válasza:

Igen, teljesen normalis lehet. Ha uh-n lattak a terhesseget es mar embrio is volt (esetleg szivmukodessel?), akkor igazan nem kell aggodnod. Szerencses vagy.

En 7 hetes leszek, szinten nem erzek semmit. Akkortajt fajdogalt a hasam, amikor elmaradt a mensim, azota max annyi emlekeztet a terhessegre, hogy ha hirtelen felallok, vagy kohogok, tusszentek, akkor benyilal az alhasam. Igaz, en abban sem vagyok biztos, hogy minden rendben van, sajnos az elmult masfel evben tobb vetelesem is volt, most sincs jo megerzesem. Par nap mulva megyek ultrahangra.


Volt ket kihordott terhessegem is, azoknal is tompa, mensi szeru fajdalom volt az elso tunet a mensi kornyeken, illetve az elsonel nagyon faradt, almos voltam az elso hetekben, a masodiknal pedig puffadtam. De ezeken kivul semmi mas tunetem nem volt es rendben volt megis minden.

2017. jan. 1. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Szia! Köszönöm a választ, volt szív müködés és 10mm a picikénk hát remélem minden rendben lesz és van. Egyébként én is fáradt vagyok, sokat tudnék aludni :) drukkolok neked hogy ennyi rossz után történjen mostmár jó is.
2017. jan. 1. 11:06
 4/9 anonim ***** válasza:
Szia. Első lànyommal a legjobb baratnom a wc volt. Egèsz nap ölelgettem vègig a 9 hònap alatt. 3.lànyommal ha nem lett volna hasam nem is tudom h kismama vagyok. Nyugi. Semmi baj nincs. Boldog baba vàràst!
2017. jan. 1. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 klaumanó válasza:
Sziasztok.Én 7hetes vagyok,nehezen viselem, folytonos hânyinger... Ritkân van, hogy hânynom is kell. Talân jönnek jobb napok is.
2017. jan. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én kiélveztem a tünetmentes állapotot. Ha baj lett volna, akkor sem vagyok előrébb, ha ezen kattogok.
2017. jan. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Teljesen tünetmentes terhességem volt (leszámítva az utolsó hetekben a hasi súly miatti kényelmetlenségeket).

8 hetesen túráztam, gokartoztam, még karamboloznom is sikerült.

Hányás csak a végén, egy vírus miatt volt, de akkor három napig ipari főnyomócső voltam. Megnéztek a szülészeten, aztán legyintettek, hogy igyak eleget, a terhességre semmi hatása nem lesz.

Ez évekkel ezelőtt volt, makkegészségesen született és azóta is az.

2017. jan. 1. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Normális
2017. jan. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Normális, sőt, talán több is van azokból, akiknek tünetmentes, mint akiknek nem. Nekem kicsit nőtt a mellem, de nem igazán fáj. Aluszékony vagyok, de ez valamennyire eddig is jellemző volt rám. Nem kell aggódnod, nekem a legtöbb ismerősöm szinte semmi tünetet nem produkált a terhessége alatt, mégis minden rendben volt.
2017. jan. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!