Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 15hkm vagyok más panaszom...

15hkm vagyok más panaszom egész terhesség alatt nem volt csak az iszonyu fejfájás minden reggel nem vettembe gyogyszertegyszer sem de már nembirom elviselni persze émejgés is társul hozzá. Tanács?

Figyelt kérdés
20

2016. nov. 20. 10:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Panadol
2016. nov. 20. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hívd fel az orvosodat és őt kérdezd meg!! Mi nem tudjuk az anamnézisedet, se az esetleges gyógyszerallergiáidat. Vagy legalább egy patikába menj be, ahol szintén szakemberek vannak és őket kérdezd meg.

Ha itt valaki - akár jószándékból is - hülyeséget mond és baja lesz tőle a babának, vállalod a kockázatot?

2016. nov. 20. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Persze 2.igazad van!gyogyszertàr lessz ma nyerő...koszonom!
2016. nov. 20. 10:35
 4/5 anonim ***** válasza:

A fejed fàjhat a kiszàradàstól, vérszegénységtől, éhségtől, frontoktól, rossz fogtól, gyulladàstól, a terhesség okozta vértöbblet illetve kitàgult erek miatt.

Ha ezeket kizàrtad vagy megtalàltad mitől fàj, akkor aszerint kell kezelni.

Igyàl, szedj vasat, egyél, gyógyszer, fogorvos, antibiotikum, pihenés.


Gyógyszerből paracetamol tartalmút szedhetsz(pl:panadol, rubophen).

De a pontos okot valószìnüleg a doki tudja csak megmondani.

2016. nov. 20. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Vérnyomásod jó?


Fejfájásra természetes módszer, ami nekem is és többeknek bejött, az egy lapított mokkáskanálnyi só és rá inni rögtön 3 deci vizet.

2016. nov. 20. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!