Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kistestvérek korkülömbsége,...

Kistestvérek korkülömbsége, nem lesz ez igy túl kicsi?

Figyelt kérdés

Nektek mennyi korkülönbség van a gyermekeitek között? Nekem van egy 21 hónapos kisfiam,s most lehet,hogy terhes lettem, holnapután fogok tesztelni. Szerintetek ez nem lesz túl kicsi korkülömbség? Ti hogy birtátok 2 kicsivel?

Köszönöm,hogy válaszoltok. Boldog Új Évet!


2017. jan. 2. 12:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
37%
Döntsd már el, hogy N vagy M! Segítek: különbség.
2017. jan. 2. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Tudod az m az n mellett van ezért telon elnyomtam. De! Nem ez volt a kérdés
2017. jan. 2. 12:21
 3/12 anonim ***** válasza:
A 2. meg a 3. gyerekem születésnapja között 21 hónap van, szóval nem, nem lesz túl kicsi, pont jó.
2017. jan. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
62%
Nem lesz. De most már egyrészt mindegy, másrészt nem tudjuk, mit bírsz. Van akinek 5 év is kevés, másnak meg meg se kottyan 3 gyerek 3 év alatt.
2017. jan. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
53%

Milyen két kicsi? Azért egy 2,5 lassan 3 éves gyerek màr nem kicsi. Hiszen ovis majdnem. Vagy oviba se adod,mert kicsi???

De ha szerinted igen,akkor miért nem védekeztetek rendesen?

A kis korkülönbség a gyerekek között az a 10 hónap- 1,5 év,de nagyon max a 2 éves korkülönbséget mondanàm kicsinek. A majdnem hàrom év az nem kis korkülönbség. Vagy arra gondoltàl,hogy a 21 hónapos fiad nem fog öregedni amìg terhes vagy?!?!?

2017. jan. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez már szerintem nem számít olyan kis korkülönbségnek. Nálunk 17 hónap van, segítségem szinte semmi, de egyáltalán nem érzem nehéznek. Simán boldogulok, csak jöhetne már a tavasz, mert az öltöztetéstől kivagyok :)

Szóval én pont így akartam, nekem ez a tökéletes korkülönbség 2 gyerek között

2017. jan. 2. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Az én fiaim között 18 hónap van.

Bevallom,az eleje nehéz volt:)

De most,hogy már a kicsi is 2 éves,jóval egyszerűbb.

Nagyon jól eljátszik a bátyjával,nagyából ugyanazok érdeklik őket,így programot sem nehéz szervezni

Bár nem így terveztük örülök,hogy így van;)

2017. jan. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

2,5 év van közöttük, tökéletes.

A nagy mondjuk tornádó, de a kicsit (11 hónapos majdnem) észre sem lehet venni kb

2017. jan. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ez nem olyan kicsi korkülönbség. Mire megszületik (már ha tényleg terhes vagy) 2,5 éves lesz a nagyobbik. A gyerekeken múlik, meg a te tűrőképességeden hogy hogyan fogod bírni.
2017. jan. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
11 hónap 2 hét van köztük.Borzasztó nehéz volt eleinte,de már nagyon szépen eljátszanak. Kisfiam 2,5 éves,kislányom 1,5. A fiam július végén lesz 3,a tesó július elején 2. 2,5 év már ehhez képest nem mondható kicsinek.
2017. jan. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!