Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hetesen 5,5mm petezsak nem...

5 hetesen 5,5mm petezsak nem kicsi?

Figyelt kérdés
Szikhólyag, embrió nem látszódott még. Az ovulációm a ciklusom 14-18 napja között lehetett(pontosan nem tudom)
2016. dec. 7. 08:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
nekem 4 mm-es volt 5 hetesen, szóval ti még nagyobbak is vagytok, mint mi voltunk ennyi idősen :) Nekem se volt még szikhólyag, se embrió. 6 hetesen láttuk a szikhólyagot, 7 hetesen pedig már az embrió is látszódott. Minden a legnagyobb rendben, ne izgulj :)
2016. dec. 7. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
nekem 6,5mm volt múlthéten, szintén 5 hetes volt akkor elvileg a baba, rá 3 napra már 1 cm volt. :) nyugi, én is teljesen parázok, mindenkinek más.:)
2016. dec. 7. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! És gratulálok nektek !

Eddig "csak" kémiai terhességet tudtam felmutatni és már 2 éve várjuk a babát. Remelem minden rendben lesz.

2016. dec. 7. 11:54
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ilyenkor nagyon gyorsan nő a szikhólyag, egy-egy nap rengeteget számít.

Minden rendben lesz, ne aggódj! Gondolom, vissza kell menned kontrollra, akkor már látni fogod az embriót is!

2016. dec. 7. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mesterséges ovulációm volt a 14. napon és 5 hetesen 9 mm volt a petezsák szikhólyaggal.
2016. dec. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Tegnap este már szivhangot is hallottunk! 8.5mm crl :)
2016. dec. 17. 09:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!