Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megindulhat a szules?

Megindulhat a szules?

Figyelt kérdés
36+2 hetes vagyok es tegnap ota megy el a nyakdugo reszletekben . Tegnap gorcsoltem is voltak fajasaim rendszeresek aztan abba is maradtak . Ma nem faj semmim csak a combom mintha izomlaz lenne benne nemtudom osszerakni mintha vmi meggatolna h osszerakjam a combjaim. A mehszajam 29hetes ota 2100 32hetesen nem neztek. Most csutortokon kell mennem nstre meg stb . Varjak addig vagy menjek be nehogy baj legyen..fertozesek miatt vagy koraszules? Voltam mar korhazban koraszules miatt 29 hetesen . Kaptam tudoerlelot meg gyogyszereket

2017. jan. 2. 14:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia.pont én is ennyi idős vagyok mint Te.Ha megnyugtat bemehetsz a kórházba,de szerintem nincs nagy baj.Ha rendeződnek a fájások akkor itt az idő.Annyira korán sincs már,hogy a baba világra Jöjjön.Kitartást😊
2017. jan. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Most voltam korhazban nst meg minden 2111 a mehszajam azt mondta a doki par napom van hatra es kint lesz a csoppseg valamiert nagyon kiakar jonni😃 Kivancsi a hidegre biztos 😃
2017. jan. 2. 21:52
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem a 36.hetes vizsgálaton volt 3111 az értékem. Akkor azt mondta a doki hogy bármikor jöhet a baba! Folyamatosan volt utána tagulasos barnázás (vagy nyákdugó darabok nem tudom biztosan)

A 37. és a 38.heti vizsgálatnál is azt mondta hogy bármikor jöhet.. Már nagyon vártuk

Végül 39+0ra érkezett, gyors szülés volt

2017. jan. 3. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!