Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A nevetestol beindulhat a szules?

A nevetestol beindulhat a szules?

Figyelt kérdés
39 hetes terhes vagyok, es az elobb kb. 20 percen keresztul annyit nevettem egy musoron, hogy azota is gorcsol a hasam. Be is merem vallani, hogy tobbszor be is pisiltem. Szerintetek letezik, hogy a nevetestol beinduljon a szules? Most szinte biztos, hogy a nevetestol faj a hasam (mindenhol), de megis... letezik ilyen?
2016. dec. 27. 18:42
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, de en kakilasnak vagyok igy, hogyha nevetek, rogton majdnem bekakilok


En a helyedben probalnek nem sokaig hahotazni bar nemhiszem hogy beindulna a szules, de igy is a terhesseg vegehez ertel

2016. dec. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kakilasnal* bocsi
2016. dec. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
60%
Persze, a szülőszobában is vígjátékokat szoktak vetíteni szülés közben, néha standupost is hívnak.
2016. dec. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem. 38 hkm
2016. dec. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
52%
Illetve alapfeltétel a szülészorvosoknál, hogy legalább 200 viccet tudjanak fejből minden fajtájú viccből.
2016. dec. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ok, sajnalom, elso gyerek, tele vagyok kerdesekkel. Sajnalom, hogy ekkora marhasagot kerdeztem, de kivancsi vagyok mindenre... :(
2016. dec. 27. 19:02
 7/8 anonim ***** válasza:
A nevetés képes olyan izmokat megmozgatni, ami AKÁR a szülés beindulását is okozhatja, de nem törvényszerű. Ha a szervezet nem áll még készen és az agy nem termeli a szükséges oxitocint, akkor órákig is nevethetsz, nem fogsz szülni.
2016. dec. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Felnyerítettem, köszönöm ezt a szép reggelt! :D

39 hetes vagy, gyakorlatilag ha beindítja sincs gond, úgyis megvannak számlálva a napjaitok egészben! Mondjuk én még nem hallottam ilyet, az enyémeket a frontok sem hozták meg.

Könnyű szülést kívánok!

2016. dec. 28. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!