Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ezek ugye meg nem a szules...

Ezek ugye meg nem a szules elojelei? Mitol erezhetek fajdalmat az alhasamban 35 hetesen?

Figyelt kérdés
35 hetes vagyok, leginkabb reggelente faj az alhasam a mehszajam kornyeken. Gorcsos, eles osszehuzo fajdalom inkabb ami van hogy csak egy pillanatig tart, altalaban mozgaskor jelentkezik, leülesnel vagy felallasnal gyakoribb. Nem rendszeres idokozonkent jelentkezik. Van, hogy az eles fakdalmak kozott gyenge, tompabb feszules jelentkezik. Illetve reggel nagy wc-zes elott mindig szurodik az alhasam. Elnezest a reszletesseggert, tudom, hogy senki sem orvos, csupan az erdekelt, hogy tapasztalt e valaki hasonlot es ha igen akkor mit jelenthet. Egy hettel ezelott voltam dokinal, mehszaj akkor zart volt, s ritkan voltak joval gyengebb osszehuzodasok, amire a doki nem mondott semmit csupan csak, hogy ilyenkor mar normalis.
2016. dec. 19. 07:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha székelés után múlik el, akkor inkább a belek okolhatóak miatta.
2016. dec. 19. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ilyenkor már eléggé tud nyomni a baba mindenfélét. Az is számít, hogy éjjel ugye fekszel, reggel meg felkelsz, áthelyeződik a súly.

Magnéziumot szedsz amúgy? Azt a 37. hétig szokták ajánlani. Ha nem szedsz, akkor próbáld ki, mert enyhíti a feszülést/görcsölést.

Nekem is van, hogy reggelente húzódik, görcsölget, sőt, néha egész délelőtt, mert nem mindig meg normálisan a nagyWC-zés.

A legbiztosabb az lenne, ha felhívnád az orvosodat, vagy akár el is mennél hozzá. Ilyenkor már van NST/CTG is, az mutatja is a fájásokat.

Egy szintén 35 hetes km

2016. dec. 19. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!