Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek terhes vagyok? 3...

Szerintetek terhes vagyok? 3 hete késik, folyamatosan hányingerem van főleg a kávé és cigi szagtól. Elég sokszor szédülök és már a sétálásban is elfáradok!

Figyelt kérdés
2010. máj. 4. 08:46
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Tesztet nem csináltál?
2010. máj. 4. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Vegyél napközbeni tesztet. Ezt így mi nem fogjuk tudni tutira megmondani. Sok siker!!!
2010. máj. 4. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Vegyél egy tesztet és csináld meg.

Ha babát szeretnél akkor sok sikert :)

2010. máj. 4. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Ha 3 hete késik és babát vársz, akkor nagyjából 5 hetes lehetsz kb. Nekem a 6.héttől volt minden bajom. De lehet, hogy van akinél hamarabb, van akinél később jelentkeznek a tünetek.

De egy tesztet mindenképp vegyél, bármilyen típusúnak ki kell már mutatnia, ha megfogant a baba.

Egyébként szeretnétek babát? :)

2010. máj. 4. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Ha három hete késik, akkor nem 5 hetes terhes vagy, hanem 7 hetes, vagyis bőven lehetnek tüneteid, és minden napszakban kimutatja a teszt. Vegyél egyet akár most is, és kiderül.
2010. máj. 4. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
09.12-es vagyok és a 09.16-nak szeretném megköszönni hogy kijavított. Tényleg elírtam, és nem 5 hetes vagy. Bocsánat.
2010. máj. 4. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Így van, ha már 3 hete késik akkor kb. hét hetes vagy, ezt már bármelyik tesztnek ki kéne mutatni a nap bármely szakában szóval hajrá, vegyél egyet :)
2010. máj. 4. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Igen szeretnénk kisbabát!9 hónapja próbálkozunk és eddig nem történt semmi, többször kimaradt a vérzésem de semmi több.csak reménykedni tudtam most azért több jel utál arra hogy babát várok de félek tesztet venni mert nem szeretnék csalódni még1x de sajnos erről szól az élet!Próbálom pozitívan felfogni hogy ha nem most akkor talán máskor sikerülni fog!Köszönöm a válaszokat:)És sok sikert a szüléshez!
2010. máj. 4. 09:27
 9/18 anonim ***** válasza:
előző vagyok, azért 3 hét késés már elég bíztató :))))
2010. máj. 4. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
A cigiszagundor a és a kávéundor önmagáért beszél! Ha ezektől undorodsz, tuti, hogy hormonális változás van odabent! 99%-ot adnék rá, hogy baba miatt. De ha meg nem, akkor is kéne a teszt, hogy tudjad, miújság, mert ha negatív, illene lépned, mert nem normális a hányinger és a szédülés...
2010. máj. 4. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!