Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Másfél hete késik már, a...

Másfél hete késik már, a mellem most kezd fájni a hasam néha nagyon szurkál és kisugárzik egészen oda le, csináltam tesztet pár napja de nem mutatott semmit! étvágyam nincs, inkább hányingerem van folyamatosan! Szerintetek lehet hogy sikerült a baba?

Figyelt kérdés
2009. szept. 1. 18:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

A teszt általában ilyenkor már mutatni szokta a babát. Ettől függetlenül lehet hogy ott a baba, hallottunk már ilyet. Itt nem fogjuk tudni megmondani biztosra, csak annyit hogy lehet. Ha biztosat akarsz, menj el a dokihoz, ő csinál uh-t vagy elküld uh-ra és vérvételre.

Minden jót kívánok.

34 hetes pocis

2009. szept. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

köszike!

amúgy neked mik voltak a legjellemzőbb tüneteid? ha emlékszel rá:)

2009. szept. 1. 18:56
 3/7 anonim ***** válasza:
szia!Nekem sem jött meg a menstruäciom de a mellem nagyon feszült,az összes terhessegi tesztem negativ lett!Azutän az orvos megällapitotta,hogy 6 hetes terhes voltam akkor!Fordulj orvoshoz az a biztos!Sok sikert!
2009. szept. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Nekem ugyan olyan tüneteim voltak mint mikor meg kéne jönnie. Kivéve hogy nekem menzi előtt mindig krémes folyásom volt, akkor meg teljesen száraz voltam és nagyon nagyon álmos voltam, de ezt arra fogtam hogy a szakdogámat írtam éjjel-nappal és attól de bármennyit aludtam, napközben 5 percenként ásítoztam. De a többi teljesen megegyezett azzal ami menzi előtt jellemző volt.

Majd írj hogy ha voltál orvosnál.

2009. szept. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

okés, mindenképpen írok! és köszi hogy írtatok !

amúgy gratulálok kisbabádhoz:)

2009. szept. 1. 21:28
 6/7 A kérdező kommentje:

megígértem hogy írok ha voltam dokinál!!!

jövőhéten megyek ultrahangra! sikerült a babóca:)

az orvos azt mondta hogy 4. hétben vagyok!!

2009. szept. 3. 14:15
 7/7 anonim ***** válasza:

a 2.dik voltam!gatulalok a babahoz!Mostantol rohan az idö,mire eszbe kapsz mar mocorog!:-)

en 6hetes voltam amikor megtudtam 5mm volt mostmeg a 24-ik hetben vagyok es ejjel nappal mozog!:-)Sok sikert es jo egeszseget!

2009. szept. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!