Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Meddig lehet titkolni a...

Meddig lehet titkolni a terhességet? Mikortól vannak egyértelmű tünetek?

Figyelt kérdés
Munkahelyen jó lenne minnél később bejelenteni. Sajnos az ő hozzáállásuk miatt.
2017. jan. 3. 16:46
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Hát nem lesz egyszerű. 2 óránként mehetünk ki 5 perc szünetre.
2017. jan. 4. 04:38
 12/15 anonim ***** válasza:

Hát én két órát simán kibírok pisilés nélkül, lehet, hogy én külön eset vagyok, de én nem terhesen kb. 6 óránként 1x pisiltem, most járok 2-3 óránként. Napi 2 litert iszok kb.


De hogy-hogy ennyire beszabályozzák a szüneteket, gyár vagy nagyáruház?

2017. jan. 4. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Nekem 8 hetesen maga a baba nem látszik még, viszont a mellem sokat nött, és a hasam a puffadás miatt, pedig nekem nincs székrekedésem, söt! Viszont egésznapos a "reggeli rosszullét" (csak tudám miért így hívják :D )
2017. jan. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Gyár. Én nem terhesen is 2 óránként pisilek. :D Na mindegy, majd lesz valahogy. Köszi mindenkinek a választ. :)
2017. jan. 4. 15:59
 15/15 anonim ***** válasza:
Tudom régi a kérdés de hátha valaki olvassa. 12 hetesen mindenképp jelentsd be. De már alár hamarabb is. Egy kismamát más jogok illetik meg mint egy nem terhst. Kotelesek konnyitett munkavegzest biztositani, nem dolgozhatsz egy nap 9 oranal tobbet, nem dolgozhatsz ejszaka es nem rughatnak ki az allapotod miatt. De en ha gyarban dolgoznek tuti az elso adando alkalommal elmennek tappenzre. Nem embernek valo az a munkakorulmeny ami ott van, plane nem kismamanak
2020. febr. 18. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!