Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Romed kazettás terhességi...

Romed kazettás terhességi teszt mennyire megbízható? Mutatott már valakinek fals pozitív eredményt?

Figyelt kérdés

Az enyém ilyen:


[link]


Csináltam egy Facelle-t is:


[link]


Szerintetek?


2017. jan. 5. 09:34
 1/8 anonim ***** válasza:

hát én egyenlőre még ezt nem mondanám pozinak !


hol tartasz a ciklusodban ? késik már ??


A romedről régebben voltak eléggé durva sztorik (volt második csík , de baba nem), de a facelle meg szerintem megbízható...


Szerény véleményem szerint nincs ál- fals pozitiv, csak egyszerűen elindult valami odabent és nem tudott rendesen megtapadni. (de hangsúlyzom ez az én véleményem )


szerintem tesztelj 2 nap múlva !

2017. jan. 5. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ez volt az első teszt amit csináltam rögtön pozitív lett.. Utána csináltam egy rossmanos Facelle tesztet ami szintén pozitív lett szóval nem lettek kétségeim azóta már 1 hetes.
2017. jan. 5. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Az az igazság, hogy nem nagyon tudom hol tartok, van hogy 29, van hogy 42 napra jön meg. Most a 30-33. napig volt egy-egy csepp vér, de azóta semmi. Fájnak a melleim, a fejem állandóan sajog, és gyakran szúr felváltva a bal és a jobb petefészkemnél is. Várok akkor még. :) :) :)
2017. jan. 5. 11:04
 4/8 Kicsilapu ***** válasza:
Mi újság veled azóta! Van babó?
2017. jan. 16. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Szia! Voltam dokinál 3 mm-es felritkulást és megvastagodott nyálkahártyát látott. A tesztjeim azóta is furcsák (hol halvány pozi, hol negatív), 2 két múlva kontroll. :)
2017. jan. 16. 14:17
 6/8 A kérdező kommentje:

[link]


Ezt a képet adta még. Nagyon reménykedem! :)

2017. jan. 16. 14:27
 7/8 Kicsilapu ***** válasza:

Nagyon drukkolok,szerintem baba lesz az a kis fekete pötty. :) majd írd meg hogy mi lett,addig is szorítok!

8+3 hkm.

2017. jan. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, írni fogok! Neked boldog baba várás kívánok! :) :)
2017. jan. 16. 15:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!