Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 3x1 es kemenyedes bajt jelent?...

3x1 es kemenyedes bajt jelent? Ez all a kiskonyvben. Az orvos csak azt mondta hogy ki vagyok nyilva de azt nem hogy mennyire

Figyelt kérdés
Anyit mondott csak hogy ne emeljek szegyem a magneziumot 2 het mulva ujra meg nez! 21 hetes vagyok
2017. jan. 5. 14:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Mi az,hogy 3x1 keményedés?

Az sem mindegy,hogy mid van nyitva.

Mindenesetre vigyàzz magadra. Pihenj sokat és szedd a magnéziumot nagy dózisban.

2017. jan. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Epp ezaz h en sem ertem :( nem tok belole ki olvasni semmit. Uhn mondta a doki h condusban van a mehem mikor megvizsgalt akk meg azt hogy nyitva van a meh szaj a kiskonyvben meg ez a 3100 volt
2017. jan. 5. 14:37
 3/3 anonim ***** válasza:

az akkor nem 3x1 te nagyon okos.... Istenem...

Az a 3100 a méhszàj méhnyak adata.

Az első szàm, hogy milyen hosszú, hàny cm a méhnyak

A 2-3-4 szàm sorrendben a külső- középső- belső méhszàj.


Jó lenne ha kinyitnàd a szàdat a dokinàl.


Ez semmi kb,a külső van picit nyitva. Az lenne gond ha a méhnyak is meg lenne rövidülve. Persze pihenni kell meg kìmélni magad.

A condus meg inkàbb kontraktilis lehet, azaz vannak összehúzódàsok.

2017. jan. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!