Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12 hetesen fiu magzatot...

12 hetesen fiu magzatot mondtak 4d-n, nem reg 21 hetesen azt monta egy maszek orvos h szerinte lany. Kinek mi volt a tapasztalata?

Figyelt kérdés

2017. jan. 4. 18:15
 1/7 anonim ***** válasza:
12%
4d ultrahangnak jobban hiszek, mint egy orvosnak. Főleg, ha tisztán latszott a kukaca. Drukkolok, hogy fiú legyen. Én legalábbis jobban örültem fiúnak.
2017. jan. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%
A 12. héten még általában csak tippelni szoktak. Nekünk akkor a 4d-s vizsgálaton nem is akartak semmit se mondani, csak én kértem, hogy tippeljenek. 18. hetesen már biztosat láttak. Mindkét alkalommal lányt mondtak. Még a pocakomba van, így nem tudok biztosat. 21 hkm
2017. jan. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem 12 hetesen még korai volt bármit mondani, a legtöbb orvos nem is teszi. Szerintem 21 hetesen már sokkal biztosabban látszik.
2017. jan. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

12 hetesen "inkabb"fiú volt

22 hetesen már lány..lány is lett

2017. jan. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

12 hetesen még nem igazán lehet megmondani a nemét. A 12 hetes uh-n az orvos nem is tippelt, de akkora kukit láttam a lányomon, hogy ihaj.

A 4D csak mozizásra jó. Diagnosztizálásra, mérésekre a 2D-t használják.

2017. jan. 4. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem 4D-n, de 15 hetesen fiút mondtak, majd 16 hetesen kislányt már... 12 hetesen még csak tippelni lehet, még ha 4D is...
2017. jan. 5. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat

Ma voltam uh-n es a koldok zsinor a laba kozt volt :)

2017. jan. 6. 21:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!