Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » PCOS-nak mondott az osszes...

PCOS-nak mondott az osszes orvos most megis pozitiv lett a teszt, HOgy lehet?

Figyelt kérdés

2016 februárban abbahagytam a fogamzasgatlot, azota nem menstrualok. Felirtak mar szamtalanszor norcolutot es tarsait de semmi valtozas, december elejen szinten norcolutot kaptam estrofem tablettaval amit vegig szedtem. azt mondta a doki ettol most biztos megjon mert 7mm a mehnyalkahartya. Semmi nem tortent azon kivul hogy erzekeny a mellem es allandoan meleg hullam jon ram.

Tegnap nap kozben csinaltam egy sima tesztet amin eros 2 csik volt utanna csinaltam egy digitalis tesztet ami azt irta 4-5 hetes terhes vagyok.

Lehetseges ez? ezek szerint meg a gyogyszer elott lettem terhes es ra van irva az estrofem gyogyszerre hogy nem lehet szedni terhesseg alatt.


2017. jan. 5. 15:22
 1/9 anonim ***** válasza:

Gratulálok, persze hogy lehetséges.


PCOS-ok is teherbe eshetnek, csak nyilván nehezebb nekik-

Én is az vagyok.

De én még várok a pozi tesztre sajnos !


Neked gratulálok !

2017. jan. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%

a gyógyszerrel állj le akkor . semmi képp ne szedd tovább.

első voltam

2017. jan. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Koszonom!!

Beszéltem a dokival kedden kell mennem hozzá,remélem minden rendben lesz.

Kitartast Neked ne add fel sikerulni fog.

2017. jan. 5. 15:32
 4/9 A kérdező kommentje:
14 napig szedtem es elfogyott a gyogyszer,megkérdezem majd az orvost,hogy ez nem e jelentett problámát.
2017. jan. 5. 15:33
 5/9 anonim ***** válasza:
68%

Ez egyáltalán nem orvosi csoda, a PCOS-os nők NEM meddők! 2 PCOS-os barátnőmnek közel 1 évbe telt a próbálkozás, minden egyéb beavatkozás és hormon gyógyszer nélkül sikerült nekik. Egy kolléganőmnek fél év elég volt, hogy babás legyen. Én rövidebbet húztam, nekem ~5 évbe telt, de hozzá teszem, a 3 ismerősömnek mimdegyiknek volt rendszeres menstruációja, míg nekem csak hébe-hóba, a pozi teszt előtt is csak fél évvel korábban volt mensim.

Az, hogy a gyógyszer káros volt-e a babádra, mindenképp beszéld meg az orvosoddal! Tenni már ellene nem igen tudsz semmit, de hátha megnyugtató választ kapsz.

2017. jan. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Attol meg nem vagy meddo hogy PCOS vagy..úgy

Gratulàlok:)

2017. jan. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az a fura amúgy hogy a testvéremet is PCOS re vizsgálta volna a doki de mivel kiderült hogy terhes azt mondta akkor nem lehet olyan vészes. És ennyivel letudták a dolgot.
2017. jan. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Voltam Dokinal, azt mondta 5 hetes 10mm de meg semmit sem lat a petezsakon kivul.

kaptam ultrogestan huveykupot napi 3x1et kell hasznalnom.

Valami baj lehet azert adta?

2017. jan. 11. 09:55
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem. Nekem is adtak, veteles megelozesere is jo pl.

Pcos es ir es kismamaknak adjak elso trimeszterben kb

Boldon babavarast, relax ès szedj sok-sok vitamint. Foleg folsav!

2017. jan. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!