Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Crl: 8 mm. Hány hetes terhessé...

Crl: 8 mm. Hány hetes terhességnek felel meg? Mikor fogant a baba?

Figyelt kérdés
Korábban már írtam ide. 2 hete 4,5 mm petezsak volt mostanra 8 mm crl és szivhang is van. Én voltam az a kérdező aki olyan hülyeseget csinált hogy kérdéses ki az apa. az egyik aktus dec 4 a másik dec 7-en történt. A korábbi kérdésemet a telefonom nem engedte belinkelni. Azért írtam ki megint hogy hátha ebből tudtok valamit mondani.
2017. jan. 5. 15:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
7 hetes.
2017. jan. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Ez a 8mm mai eredmény?
2017. jan. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
2017. jan. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Egyebkent ez 6 het 4 napnak felel meg, tehat visszaszamolva a 4-i aktus valoszinubb, de ez nem jelenti azt, hogy igy is van. Ez alapjan biztos, hogy nem lehet apasagot eldonteni, annyira kozeli a 2 datum egymashoz, valamint egy ilyen uh meres sohasem 100% pontos.

Nincs orvos, uh-s meretek alapjan ilyen kerdesben dontest hozna, itt pedig nem szakemberek vannak, teljesen feleslegesen kerdezed ezt se

2017. jan. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Veletlenul elkuldtem.

Szoval itt ilyet feleslegesen kerdezel szerintem.

Nagyon sajnalom, hogy ilyen helyzetbe kerultel, de a dns vizsgalat csak a megoldas neked.

2017. jan. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Tegnap voltam orvosnál akkor mérte ezt.
2017. jan. 5. 15:36
 7/15 anonim ***** válasza:
Igen, a 4-i valószínűbb, de a közeli dátumok miatt nem lehet biztosra venni.
2017. jan. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
4-ei adatok szerint esélyesebb de ezt nem tudod ha megfeszülsz sem 100%-ban eldönteni😐
2017. jan. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
83%

Ezt így a jó Isten sem mondja meg neked... :/ eleve nekem tuti az apa, tuti a peteérés dátuma, tuti az aktus dátuma is, mégis méret alapján +3 napos vagyok.

Kövezzen meg, aki akar, de ha csak nem vöröshajú, kékszemű az egyik pasi és nem néger a másik, akkor ne foglalkozz ezzel. Ha a pároddal szerető szülei lesztek, stabil családi közeget tudtok teremteni (mert mondjuk túl vagytok már azon a válságon, ami a megcsalást kiváltotta, vagy legalábbis jó úton jártok, hogy helyre jöjjön minden) akkor én azt mondom, hogy maradj szépen csendben és majd egyszer, valamikor csináltatsz egy apasági tesztet. Úgy tudom, hogy külföldön megcsinálják beküldött minta alapján is. Egyelőre viszont az lenne a legjobb, ha nyugodt családi környezetbe és "apa" felől is feltétlen szeretetbe érkezne a baba.

2017. jan. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó! Igen én is ezt nézem hogy mi volna a legjobb a babának.

Férjem: biztos 8 órás állás, biztos kereset. Itt a házunk ami saját és van egy saját kocsink is. Szexuális problémaink vannak/ voltak hogY ő neki elég havi 2 alkalommal, egy röpke menet. Nekem nem...

A másik: 3 évvel fiatalabb mint én, biztos állása van de heti 6 napot 12 orazik. Autoja van de a szüleivel el egy nagy családi házban. Igazság szerint nem akarom olyan helyre szülni a babát ahol anyospajtas merthogy nyugdijas egész nap ott legyeskedne körülöttem és okoskodna a baba körül... Vele viszont jobban megértjük egymást és tökéletes a szex. Ti mit valasztanatok?

2017. jan. 5. 18:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!