Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Crl: 8 mm. Hány hetes terhessé...

Crl: 8 mm. Hány hetes terhességnek felel meg? Mikor fogant a baba?

Figyelt kérdés
Korábban már írtam ide. 2 hete 4,5 mm petezsak volt mostanra 8 mm crl és szivhang is van. Én voltam az a kérdező aki olyan hülyeseget csinált hogy kérdéses ki az apa. az egyik aktus dec 4 a másik dec 7-en történt. A korábbi kérdésemet a telefonom nem engedte belinkelni. Azért írtam ki megint hogy hátha ebből tudtok valamit mondani.
2017. jan. 5. 15:25
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Nehez kerdes, mert hosszu tavon a szex tarthat(na) ossze benneteket. Sajnos, vagy nem sajnos, de szex nelkul ritkan mukodik egy parkapcsolat. Mi, a ferjemmel heti 4-5 alkalommal szexelunk es nemntudnam elkepzelni, hogy ez kevesebb legyen.

DE! Most az a legfontosabb szerintem, hogy a baba erdekeben te kiegyensulyozott legyel es ha most kitalalsz a parodnak, h mi tortent, elkezdetek szetcuccolni, esetleg atkoltozol a kollegadhoz es kenytelen-kelletlen elkezdesz uj eletet kialakitani, akkor nem leszel kiegyensulyozott a kovetkezo par honapban, mert ido lezarni egy kapcsolatot, ido es lelkileg megterhelo erzelmileg feldolgozni es anyospajtas is valoszinuleg ugy tekintene rad, hogy te vagy a kislany, akit felcsinalt a fia es a nyakukba akaszkodsz a babaval egyutt. Nyilvan anyos a sajat fia erdekeit nezne es veled szemben biztosan fenntartasai lennenek. Legjobb esetben nem igy viselkedne, de en nem szivesen probalnam ki...

Egyaltalan nem biztos, hogy a szereto az apuka! Sokan arra hivatkoznak, hogy a parod 2 evig nem tudott osszehozni neked egy babat, ezert valoszinubb a szereto. Pedig ez egy nagy baromsag! Nekunk 5 ev kellett, hogy osszehozzuk a babat es nem szereto csinalta, hanem a ferjem, akivel 5 evig nem sikerult. Nem csak a ferfin mulik! Ha rendszeres a mensid, akkor sem biztos, hogy van peteeresed. Lehet, hogy eddig sikerult mindig elkerulni a peteeres idejet, most viszont pont jokor voltatok egyutt es siman lehet a parod az apuka.

En tutira azt neznem, hogy hol lenne jobb a babanak. Nektek ott a csaladi feszek, megszokott parkapcsolat, szepen kialakitottatok az eleteteket. A babanak ott lenne a legjobb. Lehetseges, hogy kesobb ra fog menni a kapcsolatotok a paroddal arra, hogy nem szexeltek eleget, de addig is van idotok megbeszelni ezt, esetleg a parod megprobalhat valtoztatni rajta (mondjuk sosem ertettem az ilyen ferfiakat, akik ilyen ritkan tartanak igenyt a szexre. Az en ferjem non stop kepes lenne dugni...). Valahogy ki kene deriteni, hogy mi a baj a paroddal, mert ilyen nincs egeszseges ferfinal, hogy nem akar szexelni. Mondtad mar neki egyebkent, hogy neked ettol tobb kell? Nem fel tole, hogy mas karjaiban fogsz kikotni?

2017. jan. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Persze mondtam neki. HónapokOk óta mondom neki. Hol jobb hol rosszabb a helyzet. De amúgy nagyon szeret és amit csak lehet megad nekem sokszor simogat atolel stb...csak a szex már nem olyan...
2017. jan. 5. 20:21
 13/15 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Egyébként de fél hogy elhagyom de valahogy nem teszi oda magát 100%osan. Szeretem a párom de szerelmes már nem vagyok belé. Tudom hogy a szerelem egy idő után elmúlik. Amúgy a tegnapi uh óta már várja nagyon a babát. Olyanokat kérdez hogy fiú lesz e vagy lány? Meg hogY merre van pontosan a hasamba? Sőt már a ház emeletesse tételet tervezgeti merthogy maganhazba lakunk de csak másfél szobás és most tavasszal húzni akar ra egy szintet hogy kényelmesen elferjunk. Biztos hogy a babának itt jobb lenne de vajon az anyukajanak is?? :((
2017. jan. 5. 21:09
 14/15 anonim ***** válasza:

Sajnálom hogy ilyen helyzetbe kerültél.Másik kérdésben olvastam hogy 500000Ft a vizsgálat ami már megállapítja a 8.betöltött terhességi hét után az apa kilétét.Nyilván ez nagyon sok pénz,uh meg kell várni a megszületést.

A válaszok után azon gondolkodtam,h ha a másik pasihoz költözöl,de nem ő az apa,akkor mi lesz...Akkor hiába jó a szex,ha nem az övé a baba...

Nem lehet hogy a párodnak van valakije?Én ezt tudom elkepzelni,még ha a tenyerén hordoz is(bűntudatból is lehet).

Végül is ha maradsz attól még a baba születése után is kiderülhet a dolog,de nagyobb lesz a bomba...Mondanám hogy felejtsd el,de mivel te nem szereted a párod,biztos hogy nem maradtok együtt ha nem változik a helyzet,de már utána a fejéhez vágni h lehet nem is tiéd a gyerek..Nem túl fair.Ha viszont eldöntötted,hogy maradsz,szerintem mély hallgatás és próbálj te is máshogy állni a kapcsolatodhoz.

2017. jan. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
1000% hogy a páromnak nincs senkije...így a napokban egyre jobban hajlok afelé hogy a parommal maradok.
2017. jan. 8. 19:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!