Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesseg alatt beteg! Friss...

Terhesseg alatt beteg! Friss terhesseg kb 1honapos terhes vagyok! Es beteg vagyok, tanacsok?

Figyelt kérdés
2017. jan. 5. 16:27
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Gyogyszert ne vegyel be, 38 fole ne menjen a lazad. Ha kozelit a 38hoz, akkor huvos vizzel tusolj. Ne ulj bele huto furdobe es ne jeghideggel, hanem huvos, langyosnál kicsit hidegebb vizzel tusolj le. Ha nem segit, akkor szabad csak gyogyszerrel lehuzni, de csak paracetamol alapu gyogyszert vehetsz be. Forro tea es agynyugalom. Orrdugulas eseten nehogy orrcseppet hasznalj!! Maximum csak tengervizes orrsprayt szabad, de az meg nem igazan hasznal.
2017. jan. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Koszonom:)
2017. jan. 5. 16:49
 3/18 anonim ***** válasza:
60%

Istenem, újabb agyhalottak sikerült felcsináltatnia magát...

egyrészről az, hogy beteg vagy enyhén szólva tág fogalom, talán ha leírnád, hogy mi bajod van, akkor lehetne tanácsokat adni. Másrészről orvosról hallottál már? Persze ha nem fontos a gyermeked élete, akkor hanyagold, de talán el kéne tipegni a doktor bácsihoz/nénihez, aki el tud látni tanácsokkal a betegségedtől függően. Sok olyan betegség van, amivel nagyobb kárt csinálsz, ha nem kezelteted ki magad.

2017. jan. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Torokfajas es natha! :) a buta szovegre nem vagyok kivancsi! Ha lehet nem megyek ki inkabb fekszem az agyban tea sok gyumolcs!
2017. jan. 5. 16:56
 5/18 anonim ***** válasza:
Tengervizes orrspray, c vitamin(napi 1000mg is mehet, megkerdeztem a nogyogyaszt), grapefruit, gyomber, meleg tea( vigyazz, hogy ne legyen olyan tea amit terheseknek nem szabad. A gyumolcstea tuti jo! ) es.figyeld h belazasodsz-e, 38 fok felett nagyobb kart csinalsz ha nem viszed le valahogyan a lazat. Nekem paracetamol sandoz nevut adott az orvosom erre az esetre. Es ha a legcsoved faj, akkor soval tudsz inhalalni. Persze ha komolyabbra fordul, inkabb haziorvoshoz menj, ezeket csak enyhe tunetekre irtam! Es azert tudom ezeket mert 2-3 voltam beteg az elso trimeszterben, szoval gyakori. Jobbulast!
2017. jan. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
24%
3, te vadparaszt, azért szerintem nem kellett nagy fantázia kitalálni, hogy vajon kankós, kanyarós, leprás, vagy náthás-e a kérdező! De biztos jól esett a frusztrációdat rajta kitölteni, legalább te jobban érzed magad...
2017. jan. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
43%
Ha nagyon nem kapsz levegőt nyugodtan hasznalj orrsprayt (persze nem ész nélkül)ugyanis helyileg szìvódik fel nem kerül a véráramba.Ha nem jutsz elég oxigénhez az többet árt a babának.
2017. jan. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Koszonom mindenkinek! Szerintemez a oldal azert van hogyha valami kerdesem van itt feltehetem! Nem ertem miert kell mindjart igy letamadni!
2017. jan. 5. 17:13
 9/18 anonim ***** válasza:
17%
7es, nyálkahártyán keresztül igenis felszívódik és érösszehúzó hatása van, amivel szépen kivégezheti a saját babáját a kérdező! És annyitól nem lesz oxigénhiányos, hogy az anyuka az orrán nem, csak a száján tud levegőt venni!!!
2017. jan. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
89%

Hülyeség! Nyugodtan használjon orrcseppet, én is használtam Otrivint mikor beteg voltam terhesség alatt és senkinek semmi baja nem lett. Nem kell szenvedni csak jaj mert terhes vagyok. Ne vigyétek már túlzásba ezt a sz.rakodást. Helyileg érszűkítő hatású, nem a méhében. Ha máshol is szűkítené az ereket az orrüregen kívül, akkor eléggé nagy gáz lenne, mert mondjuk mielőtt elérne a cucc a méhéig már ősszcuppanna a szíve. (Glaukómásoknak-tudod zöldhályog- nem szokták ajánlani, mert az orrüreg összeköttetésben van a könnycsatornával, de ennyi.)


És képzeljétek, herpeszem is volt, és Zoviraxszal kenegettem. Jujj!

2017. jan. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!