Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák és anyukák?

Kismamák és anyukák?

Figyelt kérdés

Mit tettetek a "gyorsabb" teherbeeses erdekèben?

E vitamin? Inofolic? Gyógynövènyek vagy mozgas? Tippek?

Köszi!


2017. jan. 5. 17:21
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

Makk egeszseges 22N es 27F

5 honapja dontottunk a csalàdalapìtás mellett!!! :)

Meg egy kerdes lemaradt, aki fiatalon szult, milyen fiatal anyànak lenni????

2017. jan. 5. 17:22
 2/13 anonim ***** válasza:
Elég volt annyi hogy nem védekeztünk, mindkétszer elsőre sikerült
2017. jan. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
62%

Én 19 éves vagyok 11 hetes terhes. Mindig fiatal Anyuka akartam lenni :) úgy gondoltam így sokkal könnyebben veszi majd a testem is a változásokat. Remélem így lesz :) az biztos hogy én már most úgy érzem hogy a legjobb fiatal anyukának lenni :)

Egyébként sokan a kutya pózt ajánlották :)

2017. jan. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Hat inkabb olyan erdekelne akinek ELVILEG valamelyik modszer segitett be kicsit. Kevesek ilyen szerencsèsek sajnos!
2017. jan. 5. 17:55
 5/13 A kérdező kommentje:
De azert koszi2# :)
2017. jan. 5. 17:56
 6/13 A kérdező kommentje:
3# boldog babavarast es koszi!:)
2017. jan. 5. 17:56
 7/13 anonim ***** válasza:
A fiam 2 év alatt jött össze. 7 év múlva elkezdtem szedni a folsavat, 1 hónap múlva kezdtünk védekezés nélkül együtt lenni, 2 alkalomból összejött a lányunk.
2017. jan. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nekünk is gyorsan összejött, de pl. a barátcserje kapszulát sokan dicsérik, a párod pedig szedjen L-karnitint.

Aztán szex minden másnap. ;)


Viszont én is 22 évesen szültem az elsőt, szerintem pont jókor. :) Soha nem gondoltam, hogy túl korai volt, nekem mindig úgy jött ki, hogy pont így a legjobb. :)

Ő most már 14, és most lehet látni csak igazán, micsoda előny, hogy én még csak 36 vagyok. Egyrészt szót is értünk, nincs generációs szakadék, másrészt mi a férjemmel már sokkal szabadabbak vagyunk, mint aki még csak most küzd egy dackorszakos ovissal.

2017. jan. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Nagyon koszonom a valaszokat. A ferjem B komplexet es E vitamint szed orvosi javaslatra!:)

En E vitamint, Folsavat , C vitamint es multivitamint neha! :)

2017. jan. 5. 18:12
 10/13 anonim ***** válasza:

10 honapig probalkoztunk.. utolso 2 honapban 4 naponta-3 naponta szerelmesen osszebujtunk ( de szepen fogalmaztam! 😂) nem pedig naponta, pedig a libidom hatalmas volt eddig is es most is pocakosan. 

Folsavat szedtem, sajnos a cigit nem tudtam letenni, de ahogy kiderult leraktam.


20+3hkm 18eves vagyok amugy 

2017. jan. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!