Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 22 hetesen baj, ha nem mozog...

22 hetesen baj, ha nem mozog a baba vagy csak én vagyok ennyire béna, hogy nem érzem?

Figyelt kérdés
Dec 8án mozgott először, mindig ilyen feszülő érzést éreztem a hasamban, akkor tudtam, hogy mozog. De azóta alig érzem... én vagyok ilyen béna? Ugye minden rendben van? Eddig minden uhn azt mondták, okés minden. Lehet az is, hogy egész nap alszik? Dec 6án voltunk utoljára uhn, majd 17én megyünk a 24 hetesre.
2017. jan. 5. 19:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Vagy ugy tapadt meg a mehlepeny hogy hasfalon. Akkor kesobb szoktak erezni. Kerdezz ra a dokinál.:)
2017. jan. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az első kb. ilyentájt mozdult meg. Előtte is éreztem hasonlót, de nem voltam benne biztos, hogy tényleg ő az. Rá pár hétre már látni is lehetett, ahogy hullámzik a hasam, a 30. héttől már elég komoly pusztítást végzett a belső szerveimen. :)

Az lenne a baj, ha nem mozog. Az nem baj, ha mozog, jól érzi magát, csak te még nem érzed. Alkattól, tapadási helytől, és biztos más egyébtől is függ, hogy ki mikortól érzi rendszeresen mozogni.

Ilyenkor az is normális, ha egyszer-egyszer érzed, hogy ez ő volt, aztán több napig nem tisztel meg ekkora rúgással. Ne aggódj, később kamatostól megkapod. :)

2017. jan. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A legutolsó uhn volt egy cystozus képletem a méhlepényemen, de orvos sógorom azt mondta, nincs baj, magától elmúlik. Olyan messze van még a 17e :/ :)
2017. jan. 5. 19:08
 4/5 anonim ***** válasza:

Elso vagyok, nekem amugy 20hetesen mozdult eloszor.

Csak hullamzas szeru valamit ereztem. 23hetesen eroteljes mozgast es 25hetesen lathato is volt a mozgasa. Foleg apja es az unokahuga hangjara! :))

2017. jan. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Én 18 hetes terhes vagyok,én is érzem mar 2 hete. Szerintem ez függ a frontoktol is (pl tegnap,ma lustabb volt). Van,amikor nincs idom megpihenni-ekkor nem is erzem.

Az előttem hozzaszolok kol mondjak,a mehlepenytől is függ.

Ha nagyon aggódsz,akkor a vedonodet hivd fel,hogy nincs e lehetőség arra,hogy meghallgassatok a szivhangjat.

2017. jan. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!