Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nincs szívhang 10 hetesen,...

Nincs szívhang 10 hetesen, biztos, hogy meghalt a baba?

Figyelt kérdés

Sziasztok, ma voltam 10hetes UH-n, ahol a vizsgáló kijelentette, hogy a babámnak nincs szívhanja. Járt már valaki közületek így? Orvos nem vizsgált meg, csak odaadta a beutalókat a vérvételre és az altatóorvoshoz, mondván miután megvannak az eredmények, menjek vissza a műtétre, de műtét előtt azért még csinálnak UH-t, hogy biztos legyen a dolog. Dec. 6-án voltam ezelőtt UH-n, akkor minden rendben volt. Nem görcsöltem, nem véreztem a papírra azt írták rá, hogy crl 22mm. Szerintetek van rá esély, hogy valami miatt nem hallotta a hölgy a szívhangot, vagy már biztosnak kellenne vennem, hogy meghalt a babám? Holnapra kaptam időpintot egy magán nőgyógyászhoz, lehet hogy csak pénzkidobás?

Előre is Köszi mindenkinek.


2016. dec. 27. 18:38
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos , ha tènyleg 10hetes vagy biztos h nem èl, 7hetesen mèg bíztatnálak.. :( nagyon sajnálom
2016. dec. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Opsz elobb elkuldte, szoval sajnalom. Bar en tuti a vegsokig bíznèk
2016. dec. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom, de ha lett volna szívhang, azt látták volna.
2016. dec. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom, nálam is ez volt.
2016. dec. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha 10 hetesen nincs szívhangja akkor sajnos már nem lesz
2016. dec. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
A szívhangot nem hallgatja hanem szívműködést keres ha monitoron nincs pulzálás akkor nincs szívműködés
2016. dec. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
o istenem , sajnalom!! :(
2016. dec. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Sajnos,nincs rá esély:(

Nagyon sajnállak!:(

2016. dec. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Sajnálom 😩
2016. dec. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
36%

Nem akarok felesleges reményt adni, de leírom mi volt velem:

Majdnem kilenc hetes terhes voltam, amikor enyhén elkezdtem vérezni.

Bementem a Kútvölgyibe, mert akkor még nem magán volt és oda tartoztam és megkértem az ügyeletest, hogy nézzen meg, mert aggódom. Ez este történt.

Bevitt az ultrahangos szobába és azt mondta, hogy nem lát terhességet, ez vetélés.

De én erősködtem, hogy nézze meg mégegyszer, elmegyek pisilni is, hátha az a baj. Szerencsére beleegyezett, szerintem egy nagy rakás szerencsétlenségnek nézett, aki nem tudja elfogadni az igazságot.

Elmentem pisilni és újra megnézett. A hólyag mögött volt elbújva a lányom. :)

Ennek már sok éve, itt van velem, jól van.

2016. dec. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!