Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 26 hetes kismama vagyok és...

26 hetes kismama vagyok és faros a babám. Mit lehet ilyenkor tenni?

Figyelt kérdés
Javasolták az orvosok, hogy hallgattassak vele zenét, hátha megfordul. Van aki azt mondja, biztos oka van, hogy még nem fordult meg, várjak a 32. hétig. Remélem hogy minél hamarabb megfordul.
2008. okt. 8. 13:09
 1/7 anonim ***** válasza:
93%

Ekkor még elég helye van arra, hogy egyik napról a másikra megforduljon, szóval ne aggódj!

Én egyik nap voltan 2D-s UH-n ott még faros volt a kicsi, másnap elmentunk 4D-s babamoziba és ott már fejvégű volt. És még 24 óra sem telt el a 2 Uh között.

28 hetes kismama

2008. okt. 8. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%
Ne aggódj megfordúl.26hetesen nekem is faros volt 30 hetesen viszont megfordúlt.Van még helye ficánkolni
2008. okt. 8. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne izgulj feleslegesen, még van ideje és helye megfordulni a 32-ik hétig, nem lessz semmi baj. Próbáld ki a zenehallgatásd, ahogy az orvosod mondta és simogasd a hasad alul, állítólag ösztönösen a meleg felé fordulnak a babák.
2008. okt. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
69%
Még engem is biztat a dokim, hogy megfordul a babám, pedig már 36 hetes vagyok. Nem az alkatom az oka, mert az első fejvégű volt. Ő ilyen kis makacs. :)
2008. okt. 8. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is faros,és 25 hetes vagyok.Azt mondta doki ezen még nem szabad aggódni,mert még bármikor megfordulhat.
2008. okt. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szió!

Az én babám a 38. hétre fordult meg, szóval tényleg nincs ok az aggodalomra!

Zita (24 hetes baba anyukája)

2008. okt. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggódj, ezen ráérsz még 5-10 hét múlva gondolkodni. Főleg, hogy most még ha le is fordul, nagy esély van rá, hogy nem marad fejvégű fekvésben, sok helye van még a babádnak ekkor, nagyon sokat pörögnek.

Nekem alapvetően harántfekvéses volt, majd a 28. héten voltunk uh-n és akkor épp fejvégűben volt. Meg is örültem, de egy héttel később 4d-sen tájékoztattak, hogy ismét harántfekvéses, pedig abban a pózban akkor már alig fért el. Két héttel később a védőnő kitapogatta és már faros volt. Egyre jobb...

Most a 33. hétben vagyok, szerintem a helyzet változatlan, mert ugyanúgy érzem a mozgását, mint eddig, ugyanott, mint eddig. Azt mondják, hogy első terhességnél szinte végig befordulhatnak, ha a 38. hétig sem fordul be, akkor itt megpróbálják megfordítani a kórházban, közben folyamatosan figyelik a babát és ha nem sikerül a megfordítás, vagy valamilyen komplikáció lép fel, akkor azonnal császár (külföldön vagyok, itt ez a szokás).

2008. okt. 8. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!