Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van olyan Kismama, akinek...

Van olyan Kismama, akinek ingadozik a vérnyomása? Mit éreztek ilyenkor és mit tesztek?

Figyelt kérdés
Valamelyik nap 134 volt, ami már nekem magas. Ma 114 és majd le szédülök ültömben. Általában alacsony szokott lenni, 110 körüli, de akkor szédülök is, mint most. Mit lehet ez ellen tenni?
2011. máj. 25. 11:04
 1/2 anonim ***** válasza:
A terhességen első három hónapjában, nekem is ingadozott! De nekem lefelé! Volt hogy 96/65 volt, meg ehhez hasonló értékeke! Én is szédültem, de szerencsére nem kellett gyógyszert szednem, de a magas vérnyomás rosszabb! Mondat már az orvosodnak?
2011. máj. 25. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én most vagyok 21+3 hetes. Már említettem neki, azzal vigasztalt, hogy majd a 3. trimeszterben magasabb lesz. Csak hát ez így nem állapot. A védőnőm meg azt mondta, hogy mérjem napi 3x és majd ha jövő héten megyek hozzá megbeszéljük. És addig mi lesz??
2011. máj. 25. 11:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!