Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kitől lehetek terhes?

Kitől lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Menstruációm első napjától számolt 8-14 napon voltam a barátommal.Közben a 12.napon egy másik férfival(az ex szerelmemmel)

27-29 napra szokott megjönni)

mennyi az esély hogy a baba nem a barátomtól hanem az ex szerelmemtől van?

Hogy tudnám gyors kideríteni,az orvos megtudja mondani?

(6 hétbe lépek hétfőn )


2017. jan. 7. 00:27
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
72%

A terhesség 8. hete után is csinálnak már DNS tesztet,nem tudom mennyire megbizható ,de tuti horror összeg.

Az apaság már a születés előtt is megállapítható – az úgynevezett non-invazív apasági teszt esetében a várandós anyától vért veszünk, az apától elég a szájnyálkahártya hámsejt minta (“nyálminta”) levétele, így neki nem kell a vizsgálat miatti mintavételen megjelennie sem. Az anyai véből kivonjuk a magzatból származó DNS molekulákat, összevetjük az anya és a feltételezett apa DNS-ével, ésvalószínűsítjük vagy kizárjuk a vizsgált személy biológiai apaságát. Ez a vizsgálat a betöltött nyolcadik terhességi hét után végezhető el, a születésig.

2017. jan. 7. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
utána néztem ennek a születés előtti tesztnek,500.000 ft...
2017. jan. 7. 10:27
 13/27 anonim ***** válasza:
50%
El sem tudom képzelni hogy lehet így élni? Megtartani,hogy azt sem tudod ki az apja.
2017. jan. 7. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
84%
Utolsó, az lesz az apja, amelyik felneveli :)
2017. jan. 7. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
45%
Aki tud így élni, ehez aztán vastag bőrnek kell lenni az arcon.
2017. jan. 7. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
73%
50 % pont. Nem lehet még kideríteni.
2017. jan. 7. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
Nem gondolod hogy egy csomag ovszer olcsobb lett volna ,mint a DNS tesztek?? Ha nem lennel ennyire ostoba es felelotlen nem akadnanak ilyen jellegu problemaid nem gondolod? Undorito,es nevetseges...sztem..ha csak a 6.-ik vagy 7.-ik hetbe lepsz menj abortusztra inkabb....a DNS teszt az is kb 350000 ft ba kerul,hivatalbol nem emlekszem pontosan de kb.ennyit fizetet a bacsikam mikor kiderult hogy a lotyo felesege fel even at csalta a legjobb baratjaval a batyamnak,es vegul kiderult,h nem a batyame volt az a gyerek.
2017. jan. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
Én is megtartottam, habár nekem egyéjszakásból lett, nem a páromat csaltam meg. Köszönjük jól vagyunk! :)
2017. jan. 21. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
Senkit nem.erdekel hogy hogy vagytok,legalabbis engem.nem,mert szerintem ez nem dicsoseg,de nyugodtan legy buszke. Xd
2017. jan. 22. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

#19

Minket meg az ítélkezésed és az erkölcsi magasságod nem érdekel...

2017. jan. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!