Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kitől lehetek terhes?

Kitől lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Menstruációm első napjától számolt 8-14 napon voltam a barátommal.Közben a 12.napon egy másik férfival(az ex szerelmemmel)

27-29 napra szokott megjönni)

mennyi az esély hogy a baba nem a barátomtól hanem az ex szerelmemtől van?

Hogy tudnám gyors kideríteni,az orvos megtudja mondani?

(6 hétbe lépek hétfőn )


2017. jan. 7. 00:27
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
45%

Igen büszke vagyok köszönöm! Nem a teherbe esésem körülményeire, hanem arra hogy így is vállaltam a babát és nem is bántam meg!

Gondolom te az életben soha nem csináltál vagy mondtál olyan dolgot, ami erkölcstelen, bántó, vagy elítélendő. Bár a kommented stílusát elnézve ezt nehezen tudom elképzelni! :)

Tudod én a kérdezőt sem ítélem el, mindenki tudja hogy egy kapcsolatot akkor kell elkezdeni, amikor az előzőt lezárta az ember minden értelemben. Na, az élet nem mindig működik ilyen egyszerűen. Nem kell ahhoz k×rvának vagy rossz embernek sem lenni hogy ilyesmi megtörténjen. Az vesse az első követ aki soha semmilyen körülmények között nem döntött helytelenül.

2017. jan. 23. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
0%

Gratulalok a dontesedhez,meg ehhez a szep szoveghez.

Nem,kepzeld en sohasem kellett hogy ilyen donteseket hozzak, es ilyen jellegu problemakkal kuzdenem mert ugyanis Nekem Van Agyam,es Nem vagyok Hulye,es felelotlen!

2017. jan. 23. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%

# 22

Mind tudjuk, hogy tökéletes vagy. Ez egyértelmű!!!!!!! Igazából nem értem miért nem avattak még szentté, természetesen indítunk azonnal egy petíciót itt a gyakorin, hogy még a héten szentté avassanak, hisz TE az vagy.

Mellesleg tökéletes erkölcsi érzékkel rendelkezel, az élet minden területen. A bölcsesség szó mellett a szótárban 3 éves korod óta szerepel a fényképed, mint szemléltetés.

Igazából nem értem miért nem kaptál még Nobel békedíjat az elért eredményeidért.

Pedig hatalmas munkát végzel ezen az oldalon, hogy az eltévelyedetteknek bizony útmutatást adsz, hogy te ilyet ugyan nem. Te soha. Ennél nagyobb segítséget nem is kaphatna senki.

És mindez a kiemelkedő inteligenciád miatt. Elképesztő, egyszerűen nem találok szavakat.

2017. jan. 23. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

"Nekem Van Agyam,es Nem vagyok Hulye"


Látszik mennyire! ;) Igazán hasznos tagja vagy a társadalomnak. :D

2017. jan. 25. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
0%
Attol h.lepontoztatok,meg egyaltalan nem fogom magamat rosszul erezni,sot...marhara nem erdekel. Nehogy mar nekem ne legyen igazam. Ki irja ezt a rohejes kerdest hogy ket pasival kefelt felvaltva,aztan azt sem tudja hogy kitol terhes. Mar en kerek elnezest,nehogy mar az en hibam legyen. Szamomra ez a marha nagy erkolcstelenseg,felelotlenseg,es agytalansag. Az ovszerhasznalat sokkal olcsobb lett volna szerintem,es akkor most nem kene DNS teszteken fondolkodnia ami egy vagyon,ha ovszerre nem telt neki akkor majd DNS tesztekre fog szerintetek??? Terjetek mar eszhez. Az ilyenekkel kemenyen kell banni nem pedig noszolgatni. Uramatyam....ekkora hulyeket.-.-
2017. jan. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

Igen!!!!!!

KÖSZÖNJÜK EMESE!!!!!!!!!

2017. jan. 27. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Ó taníts mester! Te mindenek ura! Te tökéletes emberi lény, amilyet még nem hordott hátán a föld előtted és már nem is fog, mert hozzád fogható nincs és nem is lesz.
2017. jan. 28. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!