Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Folsavról felvilágosítanátok?

Folsavról felvilágosítanátok?

Figyelt kérdés
na most segítsetek lányok.6 hetes terhes vagyok, az én folsav tablettám, amit szedek, 3 mg (!) -os. a betegtájékoztat szerint terhesség alatt 1-2 szemet kell bevenni. viszont az mikrogrammban sokkal több, mint amennyiről sokan beszélgetnek itt. többen csak 400-800 mikrogrammot mondanak, akkor most kinek higgyek? addig is csak kéne szednem valamit az eleviten kívül, míg a dokit meg nem látogatom.
2010. máj. 4. 19:17
 1/3 anonim ***** válasza:
ha szedsz elevitet, abban pont elég folsav van, nem kell mellé még pluszban szedned.
2010. máj. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
egyetértek, ne szedj plusz folsavat, az elevitben annyi van, amennyire szüksége van a szervezetednek.
2010. máj. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem kellett szednem a folsavat és az elevitet is szedtem orvos utasitására.Napi 1folsavat és egy elevitet.Mindkettőt olyan 25hetes koromig.
2010. máj. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!