Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti hogy bírtátok a bizonytalan...

Ti hogy bírtátok a bizonytalanságot az első hetekben?

Figyelt kérdés
Arra gondolok mire látszódott a szívhang. Mikor mentetek dokihoz?
2017. jan. 8. 21:20
 1/8 anonim ***** válasza:
60%
Simán. Nem vagyok az az izgulós/aggódós tipus
2017. jan. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Elsőnél 9, másodikkal 5 hetesen voltam először
2017. jan. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Igazából első terhességem alatt azért aggódosabb voltam. Kicsit nehezen, számoltam mindig a napokat mikor mehetek újra. Vajon élni fog? Ott van e még egyáltalán? :) vele 6 hetesen voltam elöször majd 8. Persze mindvégig minden rendben volt vele..


Talán ebből tanulva vagy nem tudom de most a masodik terhességemnél nem igazán van ez. Persze érdekel mi van, minden rendben van e.. De nincs az a hatalmas aggódas.. Úgy vagyok vele, hogy miért lenne bármi baj? Most csak pislogok, h megint eljött a dokihoz menetel ideje.. Ilyen gyorsab eltelt 4 hét?! Nem az h úr isteeen.. :) mondjuk halkan megsúgom, h 5 nap múlva kell mennem de azért azt mar elegge varom:)

Szeretném tudni, h minden okes.. De nem parázok túl semmit.. Nála 5 hetesen voltam elöször, majd 8 hetesen. Most 12 hetesen es 2 naposan megyek hozzá.

2017. jan. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

3-as vagyok.. Ja.. Hogy arra gondolsz, h mikor elöször van e szívhang.. Meg jooo hogy ilyen figyelmesen elolvastam a kérdést:)


Végülis a válaszom majdnem ugyanaz..

Elsőnél nehezen.

Masodiknal valahogy már tudtam, h minden okes..:)

2017. jan. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én 7 hetesen mentem először. Amúgy nagyon izgulós vagyok, de érdekes módon a terhességem alatt sem az első, sem az azt követő ultrahangoknál nem aggódtam, mindig inkább egy jóleső izgalom töltött el. Magam sem értettem, a teherbeesésem előtt biztos voltam benne, hogy végig fogom parázni az egész terhességet, de legnagyobb döbbenetemre nem így lett (hozzáteszem: szerencsére :-))
2017. jan. 9. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én nagyon nehezen bírtam, nagyon idegeskedtem, hogy lesz-e szívhang, aztán meg azon, hogy még mimdig dobog-e neki. 5 hetesen voltam először, aztán a 11. hétig hetente. Egyszerűen én megőrültem volna, ha nem tudhatom mimden héten, hogy rendesen növöget és fejlődik. Nagyon irigylem azokat, akik higgadtabban tudják kezelni, de nekem sajnos nem ment, én már csak ilyen aggodalmaskodó vagyok :) Most telt le a 12 hét és most egy kicsit megkönnyebbültem, de így is izgulok érte és szinte nincs olyan perc, amikor nem jutna eszembe a kis babukám :)
2017. jan. 9. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
6 hetesen mentem, Istenben bíztam.
2017. jan. 9. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Lehet hogy azért izgulok néha nagyon mert egy közeli ismerős a múlt hónapban vetélt el és részletesen elmesélte. Nekem a legizgalmasabb h van e szívhang utána a 12 hetes genetikai majd 18-19 hetes genetikai uh. Utána már nyugodt vagyok. 2 hónapja hagytam abba a szoptatást és utána hosszabb ciklusaim voltak és mensi időpontja tuti nem egyezik azzal h hány hetes vagyok. Digitális tesztet csináltam hogy tudjam miújság. Ezen is izgulok h majd magyarázkodhatok.
2017. jan. 9. 06:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!